Осіннє весілля.

Ось і закінчується літо, і поки погода ще остаточно не зіпсувалася, багато хто поспішає влаштувати свято, присвячений одному з найважливіших подій у житті. В осінній весіллі є своя чарівність: немає вже виснажливої спеки і палючого сонця, але все ще тепло, і приємна вологість відчувається в повітрі. А також урожай зібраний і можна фантазувати як з оформленням приміщень, так і зі стравами на столі.
Інструкція
1
Осінню весілля краще святкувати в приміщенні, так як погода мінлива, і з виїзним заходом на свіжому повітрі можна дуже помилитися. Тим більше, що для оформлення приміщення є безліч квітів і ягід. Можна влаштувати «Горобиновий сад» прямо в ресторані, прикрасивши столи гілками горобини і зробивши вінки з неї. Дуже красиво і затишно виглядатимуть свічки, прикрашені ягідними вінками.
2
Меню теж можна розробити сезонне. Восени багато гарбузів, з яких можна приготувати все від гарячого до десерту. Так само актуальним буде морквяний пиріг, який використовується для основи весільного торта. Коли за вікном холоднішає, дуже актуальні пряні нотки, тому всі можливі пряні овочеві рагу і запіканки будуть зустрінуті гостями «на ура!».
3
Сукня нареченої буде виглядати дуже актуально, якщо будуть присутні рукава або невелика накидка. Нареченому вже не варто вибирати світлі відтінки для костюма і краще придбати костюм в темних тонах. Дуже актуальними будуть кольорові елементи бузкового або зеленого кольору. Взуття теж слід купувати закриту, щоб невеликий дощ не затьмарив для вас цей прекрасний день.
4
Ідей для фото сесії восени теж маса: це може бути і катання на конях, і прогулянка на яхті, а також різні варіанти фотографій у садибах, полях і парках. Багато квіти ще цвітуть, в полях вже прибрано сіно в красиві стоги, на деревах ще висять яблука і груші, а в парках з'являються різнокольорові листя.
5
Варіантів для весільної подорожі теж надається безліч. У Європі ще тепло і не так багато туристів, тому ви зможете поніжитися на пляжі і прогулятися по найромантичнішим вуличках старих міст таких як Париж, Рим, Барселона і багатьом іншим. Можна також поїхати в подорож і по Росії - в Петергофі ще не відключені фонтани, та й підмосковні будинки відпочинку і пансіонати з радістю розкриють перед вами свої двері.