Як зберегти свіжість продуктів без холодильника.

Існує безліч ситуацій, коли хочеться зберегти свіжість продуктів, але це стає неможливо через поломки або відсутності холодильника. Наприклад, ви зібралися відправитися на дачу, але там немає холодильника, вирішили влаштувати свято на природі, де скористатися холодильником практично неможливо. Звичайно, можна скористатися сучасними сумками-холодильниками або взяти з собою меншу кількість продуктів, однак зберегти навіть приготовлені блюда набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Для того щоб зберегти свіжість продуктів харчування без холодильника, достатньо скористатися кількома дуже простими правилами. Головне - запам'ятайте, що і як треба зберігати. Варену ковбасу, наприклад, можна зберегти за допомогою часнику і гірчичного порошку. Ковбасу необхідно нарізати скибочками будь-якого розміру, злегка посипати гірчичним порошком, прокласти скибочками часнику і загорнути у фольгу. У такому вигляді варена ковбаса може зберігатися без холодильника дві доби.
2
сирокопчених і копчену ковбасу зберігають іншим способом. Цей продукт ідеально зберігається протягом трьох днів в простому пергаменті, краще покласти згорток з ковбасою в полотняний мішечок.
3
Для збереження сиру без холодильника вам знадобиться сіль і льняна тканина. Лен доведеться змочувати в соляному розчині до чотирьох разів на добу. Якщо сир твердий, то в тканини, змоченої в соляному розчині він може зберігатися до п'яти діб. Якщо сир м'яких сортів, то зберігати його подібним способом не рекомендується більше трьох діб.
4
Свіжу рибу треба ретельно випатрати і натерти сіллю. В черевце покладіть звичайні паперові серветки. Попередньо рибу необхідно витерти насухо. Якщо після таких підготовчих дій загорнути рибу в папір, то свою свіжість вона збереже впродовж трьох днів. Свіже м'ясо можна зберегти протягом такого ж часу, якщо залити його звичайним молоком.
5
Молоко, йогурт і кефір досить зберігати в холодній воді. Свіжість можна зберегти протягом п'яти днів. Вершкове масло краще залити соляним розчином холодної води, що продовжить термін його придатності до п'яти днів.