5 кроків до здорового сну.

Сон - найкращий засіб для підтримки краси. Він оздоровлює тіло і душу, забезпечує хороше самопочуття і настрій!
Інструкція
1
Створення зони покояОб'явіте спальню зоною релаксу. У ній повинні переважати спокійні кольори, наприклад, блідо-ліловий або синій. Фіранки або жалюзі не повинні пропускати світло, адже темрява стимулює вироблення мелатоніну - гормону, який «відповідає» за сон.
2
Розслаблення і спокойствіеЗа годину до відходу до сну почніть розслаблятися. Прийміть ванну із заспокійливими ароматичними маслами (лаванда, мускатний шавлія або іланг-іланг). Масла стимулюють вироблення серотоніну, ще одного гормону сну.
3
Повна тішінаУберіте цокаючий годинник, полагодите капає кран. Врахуйте, що хропіння може бути спровокований прийомом алкоголю на ніч або сном на спині. Якщо від шуму неможливо позбутися, придбайте беруші.
4
релаксує упражненіеЛежа в ліжку, спробуйте виконати наступну вправу: уявіть, що ваші м'язи повністю розслаблені. Починаючи з пальців ніг, розслабте м'язи, повільно просувайтеся вгору, не забуваючи про м'язи обличчя. Розслабте кожну групу м'язів.
5
Позитивні мисліЕслі заснути не вдається, спробуйте уявити себе міцно сплячої в затишній, теплій ліжка, а потім сконцентруйтеся на своєму спокійному, розміреному диханні.