Користь чорного кмину. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вже протягом багатьох століть жителі країн Сходу застосовують унікальні властивості чорного кмину для зцілення багатьох хвороб. У східних країнах чорний кмин називають рослиною Пророка, адже саме Пророк Мухаммад довів до людей рецепти застосування чорного кмину .
Інструкція
1
На Сході унікальні властивості чорного кмину використовують більше 3000 років. Починаючи з середини ХХ століття проведено більше 200 досліджень, які підтвердили, що чорний кмин здатен вилікувати різні захворювання. До складу насіння кмину вельми багатий - це мікро- і макроелементи (фосфор, фосфат, кальцій, залізо), вітаміни групи В і вітамін Е, оленів та багато інших життєво важливі кислоти, а також ефірні масла, складові 28% від сухої речовини. Крім того, кмин багатий речовинами, що виявляють сильну антибактеріальну дію, що знищують бактерії і мікроби. Чорний кмин містить близько ста різних компонентів, які до цих пір до кінця не вивчені.
2
Для лікувальних цілей використовують як листя і корінь, так і масло насіння рослини. Чорний кмин застосовують при лікуванні онкологічних захворювань, для загального зміцнення організму і зниження рівня холестерину. Настої і відвари насіння кмину володіють яскравим сечогінну, спазмолітичну, жовчогінну і протисудомну дію. Препарати чорного кмину широко застосовують як антисептичний і знеболюючий засіб.
3
У народній медицині кмин використовують при лікуванні гастритів, захворювань нирок і бронхіальної астми, при утрудненому сечовипусканні і хронічних запорах. Настої насіння чорного кмину приймають при хворобах підшлункової залози і для підвищення потенції, а також при захворюваннях жовчовивідних проток.
4
Зовнішньо препарати чорного кмину застосовують при лікуванні ревматизму і головних болів у вигляді компресу. Також зовнішнє застосування настоїв і масла кмину допомагає вилікувати ряд шкірних захворювань - дерматит, псоріаз, лишай, екзему і бородавки.
5
Своє застосування чорний кмин знайшов і в косметології. Володіючи регенерують, чорний тмин застосовується для підвищення пружності та еластичності шкіри, глибокого очищення пір і відновлення захисного імунітету шкіри. Масло чорного кмину - це ефективний засіб лікування вугрового висипу і алергічних реакцій на шкірі.