Поліпшення якості фотографій.

Приблизно півроку тому Вконтакте стало погіршувати якість завантажується фотографії. І багато фотошопер досі не знають, як поліпшити якість зображення.
Вам знадобиться
  • Фотошоп і картинка з поганою якістю
Інструкція
1
У вас тільки фотографія, де немає ніякого тексту, а зображення явно кульгає. Тоді ми: 1. Запускаємо фотошоп.2. Відкриваємо потрібну фотографію.3. Вгорі буде напис Фільтр. Откриваем.4. Далі натискаємо на Посилення Резкості.5. Потім слід "Розумна різкість" .6. Налаштовуємо на такі параметри: Ефект 13%, а Радіус - 2,6 пікс. Особисто мені таких вистачає для поліпшення чіткості, але варто враховувати, що все це індивідуально, тому вам варто покрутити цими настройкамі.8. Натискаємо "Ок".
2
У вас картинка, на якій текст. З текстом завжди обходитися складніше. Якщо ваш текст до картинки в фотошопі досить блискучий, не варто розташовувати його вгорі картинки. Це помітно погіршить якість загружаемого. Найкраще його розташовувати внізу.1. Запускаємо фотошоп.2. Відкриваємо потрібну вам картинку, і ви починаєте її вже заздалегідь фотошопіть.3. Коли ви вже дійшли до тексту і правильно розмістили його, переходимо на шар, який знаходиться нижче текста.4. Зліва в колонці вибираєте: Інструмент Резкость.5. І вибираємо найбільшу кість.6. Робимо один клацання по картінке.7. А потім те ж саме, що і описувалося вище в першому кроці.