Як вибрати жуйку, і для чого її жувати.

На сьогоднішній день навряд чи знайдеться людина від 5 до 55 років, у якого в кишені, в сумочці, в ящику стола і т.д. бракуватиме упаковочки жуйки. А у кого-то їх можуть бути поклади. Потреба жувати що-небудь може виникати вже на підсвідомому рівні.
Інструкція
1
Жуйка дійсно освіжає подих. Чим більш насичений у неї смак, тим сильніше вона перебиває запах з рота. У разі, якщо ви перекусили чимось особливо ароматним (страви, що містять цибулю, часник, інші сильні запахи) або викурили сигарету, то за допомогою жуйки дійсно вдасться знизити силу запаху. Якщо запах з рота у вас виникає без участі ароматних продуктів, то жуйка тут не допоможе. Перевірте у стоматолога, швидше за все це захворювання ясен або зубів, яке потрібно грунтовно лікувати.
2
В процесі жування жуйки відбувається посилене слиновиділення, стимулюються всі процеси, пов'язані з переварюванням їжі. Звідси виникає відразу кілька небезпек. По-перше, якщо жувати на голодний шлунок, то виділився шлунковий сік, не знайшовши в шлунку їжу, почне руйнувати слизову оболонку самого шлунка. В результаті можна заробити як гастрит, так і більш серйозне захворювання - виразку шлунка. По-друге, якщо жувати жуйку щоразу після їжі, то можна привчити шлунок до стимуляції вироблення шлункового соку, тоді без цього допінгу, шлунковий сік вже не виділятиметься в належній кількості, необхідній для повноцінного перетравлення їжі.
3
Постійне пережовування жувальної гумки здатне викликати залежність, схожу на залежність від кави або сигарет. З'явиться відчуття, що вам чогось не вистачає, якщо в роті не буде заповітного шматочка солодкої гумки. Насправді, коли людина жує жуйку, його увага розсіюється і знижується концентрація зосередженості, що в підсумку позначається на результатах його розумових процесів. Так що для розуму і кмітливості жуйка не помічник.
4
При покупці жувальної гумки, зверніть увагу на склад жувальної гумки. Якщо жуйка містить цукор, то її вживання може викликати карієс зубів, тому краще вибирати жуйку, яка його не содержіт.Еслі жуйка містить цукрозамінники, то врахуйте, що не всі вони нешкідливі. Офіційно визнані шкідники: Аспартам (Е951), ацесульфам К (Е950), Цикламати (Е952), сорбіт. Всі ці замінники різною мірою негативно впливають на травлення, склад крові, сосуди.Еслі жуйка містить барвник, особливо неприродних кольорів, краще пройти мимо. Чистий хімія, одна шкода! Для дітей абсолютно противопоказано.Знакомимся зі складом докладніше. Якщо жувальні гумки містять консерванти Е102, Е129, Е171, Е132, Е322, Е414 і Е422, то утримайтеся від покупки. Також не викликає довіру жуйка, упаковка якої містить не всю інформацію про виробників, склад і строк придатності. Не ризикуйте купувати такий продукт.
5
Тривалість жування жуйки не повинна перевищувати 10-15 хвилин. Жувальна гумка вбирає в себе все, що знаходиться навколо: бактерії, мікроскопічні залишки їжі, слиз, травні складові слини, канцерогени (в тому випадку, якщо ви курите). Власне в цьому і полягає її очищуючий ефект. Все це швидко накопичується всередині жуйки вступаючи в щільний контакт. Якщо продовжувати жувати цей сміттєзбірник, то піде зворотній ефект.
6
Підіб'ємо підсумки. Користь: освіжає подих, виявляє деякий очищаючий ефект на порожнину рота в перші 10-15 хвилин жування після еди.Вред: погано впливає на шлунок, швидко ставати з очищувача забруднювачем, може викликати психологічну залежність при частому вживанні, може містити консерванти і барвники, які шкідливі, та й зовнішній вигляд постійно жує індивіда зрештою почне дратувати.
Зверніть увагу
-Жвачку краще жувати після їду на протязі 3-4 хвилин. Після необхідно утилізувати.