Як догодити новорічними подарунками дітям.

Хто більше всіх чекає і радіє новорічного свята? Звичайно, це діти! Тому батькам необхідно дати можливість своїй дитині відчути всю казковість цього моменту. Для того щоб дізнатися, що чадо мріє отримати в подарунок, попросіть його написати листа Діду Морозу, в якому він викладе всі свої мрії. Також було б непогано, якби на свято, до певного часу, прийшов і сам Дід Мороз, якого легко замовити в займаються цим спеціальних бюро. А під ялинку варто покласти довгоочікувані новорічні подарунки.
Вам знадобиться
  • - Подарунки
  • - Новий рік
Інструкція
1
Дітям до трьох років можна подарувати одяг. Тільки вона повинна бути дуже яскрава і барвиста. Наприклад: піжама з оленями, шапочка з вушками, плаття з мереживом і так далі. Дайте волю своїй фантазії! Іграшки. Варто зауважити, що для дітей малого віку це головний подарунок. Як правило, крихіткам дуже подобаються конструктори, великі машинки, великі м'ячі з ручками, конячка-гойдалка, великі ляльки і так далі. Іграшки-книжки для дітей трирічного віку - це оптимальний варіант.
2
Дітям від трьох до шести років можна подарувати всілякі солодощі. Якщо дітям до трьох років великої кількості ласощів краще уникати, то для дітей постарше цілком підійдуть цукерки і печиво, звичайно, в межах разумного.Девочкам дуже подобаються складні подарунки, такі як коляски, будиночки, іграшкові меблі і ляльки, потребують догляду. Хлопчики, безумовно, будуть у захваті від машинок, літачків і роботів. Комп'ютерні ігри, книги і мультики теж можуть стати гарним подарунком для дитини.
3
У віці від 6 до 10 років всі дітки жадають спілкування. Тому в якості подарунка можна дарувати не тільки матеріальні речі, а й похід на каток, в дельфінарій, цирк або дитячий театр. Також гарним подарунком можуть стати набори для рукоділля, конструктори, набори юного хіміка, лікаря або навіть фокусника. У такому віці діткам варто прищеплювати любов до активного життя і спорту. Одяг для плавання, м'ячі, ковзани або лижі - будуть корисними подарунками. Настільні ігри. Саме в цьому віці дітям ще цікаві такі види розваги, так що ловіть момент!
4
Якщо ваше чадо вже підросло, то варто вибирати більш ретельно. У віці більше 10 років для дитини важлива масовість в подарунках. Для дівчаток - це одяг. Тільки щоб вона була найкрасивіша, наймодніша та підібрана за їх, а не по-вашому вкусу.Компьютерние програми - в цьому віці необхідні ребенку.Техніка. Дитина підросла і готовий до таких подарунків, як телефон, фотокамера і плеєр, від яких він буде просто в захваті! Враження. Дітей такого віку можна звозити на гірськолижний курорт, різдвяний табір або купити квитки на концерт улюбленого виконавця. Такий подарунок запам'ятається надовго!