Як зробити новорічну ялинку-пружинку з бісеру.

Яких тільки ялинок не зустрінеш перед Новим роком! Майстри і майстрині шиють їх з різних тканин, ліплять з глини, вирізають з дерева, формують зі скла, металу, пластику і безлічі інших різноманітних матеріалів. Дуже ошатні і блискучі ялинки виходять з бісеру.
Вам знадобиться
  • - дріт, яка триматиме форму (не надто м'яка)
  • - намистини або бісер зеленого кольору
Інструкція
1
Для створення такої ялинки будемо використовувати не техніку плетіння, а техніку нанизування намистин або бісеру на дротяну основу. Відповідно нам знадобиться дріт і розсип зелених намистин або бісеру. Якщо ні зелених, то можна використовувати будь-які, адже ялинки в нарядах стають такими різнокольоровими.
2
Дріт можна добути з старого календаря. У календарів невеликих розмірів пружинка досить тонка і при цьому не дуже м'яка, якраз тримає форму. Причому не обов'язково распрямлять цю пружинку в гладку струну, можна нанизувати бісер на що зберегла вигини металеву нитку і вийде теж забавно. На картинці складні ялинки виготовлені за технологією плетіння з бісеру, це можна освоїти на наступному етапі.
3
Cгібаем нашу дріт у вигляді конусоподібної пружинки від великого витка до меншого. Залишаємо кінчик для верхівки. Для верхівки використовуємо саму примітну яскраву намистину. Загинаємо хвостик і ховаємо його всередину намистини. Тепер нанизуємо підготовлений бісер. Через певні відстані нанизуємо по 1-2 намистини-бісеріни іншого кольору або навіть розміру - це іграшки на ялинці. Так заповнюємо всю пружинку. Тепер загинаємо хвостик. Робота завершена. Використовуйте як маленький новорічний сувенірчик.