Як зробити модний джинсовий браслет.

Рідко у кого вдома не знаходиться старих джинсів. Адже з них можна спорудити масу цікавих аксесуарів, варто лише докласти трохи фантазії.
Вам знадобиться
  • - джинси
  • - нитка
  • - голка
  • - декоративні великі білі намистини
  • - ножиці
Інструкція
1
Для початку відрізаємо смужку джинсової тканини. Ширина смужки приблизно 3-4 см. Довжина розраховується наступним способом - цифру, яка у вас вийшла при обхваті зап'ястя, множимо на 2, при цьому залишаємо невеликий запас в 3-4 см.
2
За допомогою голки робимо махрові краю так, щоб смужка з джинси вийшла 2-2,5 см, решта - бахрома.
3
Прошиваємо смужку рівно по середині, при цьому стібки повинні бути однаковими. Потім протягуємо намистину і продовжуємо робити стібки.
4
Проробляємо крок 3 кілька разів з іншими намистинами.
5
Може статися так, що смужки з джинси може не вистачити. Тоді необхідно буде відрізати ще одну смужку і "размахріть" її, тільки щоб ширина цієї смужки була така ж, як і перша. Акуратно пришиваємо нову смужку до готової частини і продовжуємо.
6
Закінчуємо тим, що зшиваємо кінці між собою і робимо вузлики з лицьової та зворотньої сторони. Вийшов відрізок з уже ушитими намистинами повинен відповідати окружності вашого зап'ястя.
7
Браслет готовий. Для його виготовлення знадобилося зовсім небагато матеріалів і часу. Використовуйте фантазію і прикрасьте його так, як захочеться вам.