Як перевезти кішку.

Кішки на відміну від собак не люблять подорожувати. Вони звикають до місця, до будинку і всім тим знайомим предметам, що їх оточують. Але іноді просто необхідно перевезти тварину в інше місце, на дачу або в село. Зміна місця проживання не кращим чином позначається на її психіці. Тому тварину потрібно підготувати заздалегідь до незапланованої для нього поїздці або зробити все гранично обережно.
Інструкція
1
Купіть переноску. Краще це зробити заздалегідь. Якщо ви купили переноску попередньо, то дайте кішці освоїти нове місце, нехай вона обнюхає її, можливо, що навіть примітить її як місце для сну. Не заважайте тварині, нехай освоюється.
2
Перед поїздкою не годуйте кішку , їй може стати погано. Акуратно візьміть кішку в руки, погладьте, і ласкаво розмовляючи з твариною, посадите в переноску. Кішка повинна відчувати присутність господаря, інакше може початися паніка.
3
Якщо у вас були невдалі випадки подорожі з твариною - викличте ветеринара. Він поставить укол снодійного, і кішка мирно спатиме всю дорогу. Це набагато гуманніше, ніж знущатися над твариною, яка катастрофічно боїться їзди в перенесенні або важко переносить подорож.
4
Якщо є можливість перевозити кішку на руках, то скористайтеся ним. Тварині буде так спокійніше.
5
Після поїздки дайте домашньому улюбленцю води, а через годину погодуєте. Не забувайте стежити за кішкою, будь-яка поїздка для неї - стрес. Дивіться, щоб вона не загубилася в незнайомому місці, краще не випускайте гуляти деякий час. Після повної адаптації до зміни місця проживання поведінка кішки прийде в норму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wxqa378jARs
Якщо ви придбали в Москві автомобіль, і вам потрібно перевезти його в інший регіон країни, слід звернутися в компанію, яка спеціалізується на таких послугах. Спеціалізований транспорт і досвідчені працівники, які знають як безпечно і швидко перевезти вашу машину з Москви, виконають цю роботу якісно і в строк.
Інструкція
1
Ознайомтеся з діяльністю компаній, що займаються перевезенням автомобілів, ґрунтуючись на інформації з преси, інтернету та обізнаності знайомих і друзів.
2
Підберіть фірму, яка, по-вашому, є найнадійнішою і професійною.
3
Складіть в двох примірниках акт про прийом-передачу автомобіля, один з яких ви заберете собі, а другий - залишиться експедитору організації-перевізника. При заповненні акта зробите разом з водієм уважний огляд автомобіля для виключення виникнення необґрунтованих претензій.
4
Прикладіть до акта докладний опис комплектності автомобіля з урахуванням всіх дрібниць.
5
Напишіть довіреність на організацію, що займається перевезенням вашого автомобіля, яка разом з описом і актом буде потрібно водію для пред'явлення в шляху проходження контролюючим органам.
6
Ретельно вимийте автомобіль, замініть акумулятор заправте в нього не менше п'яти літрів палива. Встановивши автомобіль на платформі, захистіть сидіння, укривши їх спеціальними матеріалами, відключіть в машині сигналізацію, зніміть антену, бічні дзеркала і багажник.
7
Встановіть підвіску в положення «для транспортування», поставте важіль в положення першої швидкості (для автоматичних коробок - в положення Р), включите гальмо стоянки.
8
Перевірте надійність закріплення автомобіля на автовоз. Повинно бути не менше двох кріпильних ременів і двох колодок. Простежте, щоб між перевозяться автомобілями відстань було не менше 20 сантиметрів.
9
Оформіть супровідний сертифікат. Оплатіть доставку автомобіля.
10
Уважно перевірте доставлену вам машину. Складіть з водієм-експедитором акт про здачу-прийомі. У разі виникнення претензій, викликайте відповідних фахівців і складайте акт. Цей акт надалі послужить підставою для пред'явлення претензії перевізникові.