Як перемогти в конкурсі.

Життя - це не одноманітний процес, що не рівна дорога і не спокійний плин часу. Часто трапляються моменти, які вибивають нас з розміреного темпу існування і потребують величезних емоційних, фізичних і розумових затрат. Причому, результатом таких витрат може стати як спустошення, хвороба, падіння, так і підйом на новий рівень розвитку, посилення духу і зміцнення свого внутрішнього стержня. Одним з подібного роду випробувань для особистості є конкурси, через які час від часу проходить кожна людина. Це можуть бути конкурси краси, або спортивні змагання, або інтелектуальна гра, конкурс при влаштуванні на роботу або вступі до навчального закладу. І цілком природно, що кожен з нас рано чи пізно задається питанням: «Як перемогти в конкурсі ?».
Інструкція
1
По-перше, пам'ятайте, що ви - найкращий! Так, це дійсно так. Ви по всіх параметрах виграєте в порівнянні з конкурентами, і ніхто краще вас не впорається з майбутніми випробуваннями. Нехай вони готувалися, нехай виглядають розумнішими або сильніше, але це всього лише видимість. Місце переможця призначене вам, і ніхто не зможе його зайняти. Варто забути про це навіть на хвилину, як перемога вислизне з ваших рук.
2
По-друге, постарайтеся добре підготуватися до конкурсу. Вивчіть всі необхідні матеріали і, по можливості, навіть більше, щоб здивувати суддів своєю ерудицією. Подумайте, які складнощі (додаткові завдання, каверзи) можуть з'явитися під час змагання, і ретельно опрацювати їх.
3
По-третє, оцініть себе з боку. Подивіться на себе очима суддів. Може бути, щось вам не вистачає? Якому б конкурсанту ви віддали перевагу, якби були на їх місці? Якими якостями повинен володіти переможець? Як має виглядати і як себе вести? Проаналізуйте ці моменти, зробіть висновки і перемагайте.