Чим корисний кави.

Ви не уявляєте свій ранок без кави? Або ж обходитесь без нього, віддаючи перевагу починати день зі склянки холодної води або чаю? Незалежно від уподобань, Ви напевно знаєте, що кава бадьорить і допомагає прокинутися. Насправді, у кави є й інші достоїнства, про які знають не всі.
Інструкція
1
Кава допомагає запобігти болезніГарвардскіе вчені провели дослідження, які доводять, що люди, які випивають від однієї до трьох чашок кави в день, менше хворіють діабетом і подагрою. Також, у любителів кави ймовірність розвитку хвороби Паркінсона знижується на 80%, а раку товстої кишки - на 25%. Жінки, які випивають 4 і більше чашки кави в день, знижують тим самим свій ризик захворіти раком молочних залоз на 40%.
2
Кава змушує Вас краще работатьЕслі перед заняттями спортом випити чашку кави, це викличе прилив ендорфінів і змусить Вас викладатися на тренажерах сильніше.
3
Кава покращує здоров'я чашці кави міститься безліч антиоксидантів, які благотворно впливають на наш організм. Антиоксиданти виводять токсини, які призводять до розвитку різних хвороб, і нейтралізують вільні радикали, які можуть викликати збільшення ваги. Завдяки антиоксидантам ми виглядаємо і відчуваємо себе краще.
4
Для тих, хто хоче жити долгоПрямой зв'язку між вживанням кави і продовженням терміну життя немає, однак багато вчених сходяться в тому, що люди, які п'ють каву, довше живуть. Ймовірно, це пов'язано з тим, що кава підвищує настрій, змушує нас жити активніше, займатися спортом і стежити за здоров'ям. Багатьом людям кави замінює нікотин і алкоголь, що також позитивно позначається на здоров'ї.
5
Кава робить нас умнееКогда ми п'ємо каву, то не тільки прокидаємося, а й починаємо краще міркувати. Кофеїн, який міститься в напої, блокує дію аденозину, в результаті нервові імпульси в мозку прискорюються. Виникає стимулюючий ефект: піднімається настрій, підвищується швидкість реакції, мозок швидше аналізує інформацію. Регулярне вживання кави, згідно з дослідженнями, дозволяє підвищити інтелектуальний рівень.
6
Кава та печеньКофеін благотворно впливає на печінку, знижує ризик захворювання цирозом печінки, рак печінки та іншими захворюваннями цього органу. Причому, інші кофеиносодержащие напої такого ефекту не мають.
Зверніть увагу
Йдеться виключно про натуральному кави!