Як знайти людину на ім'я безкоштовно.

Пошук людей являє собою вкрай важливу процедуру в даний час. Завдяки розвитку інтернету та інших технічних засобів сьогодні він став більш легким і зручним. Ті, хто бажає знайти людину на ім'я безкоштовно, можуть скористатися одним з численних способів.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в одній або відразу декількох соціальних мережах. Це одне з кращих, з точки зору можливостей, засобів, що дозволяє швидко знайти людину на ім'я безкоштовно. У кожній з соціальних мереж є ціла система пошуку людей за різними параметрами, Звичайно, ім'я та прізвище є основними з них. Якщо вам відомо, вкажіть також рік народження, місце проживання, освітній заклад або місце роботи потрібного вам людини. Результат може не завжди виправдати очікування, але з урахуванням того, що сьогодні соціальними мережами користується величезна кількість людей, дуже часто цього способу знайти людину на ім'я безкоштовно може бути достатньо.
2
Скористайтеся однією з безкоштовних пошукових баз інтернету, наприклад, www.poiski-people.ru. вкажіть ПІБ людини, яку ви шукаєте. Досить ввести ім'я потрібного вам людини, щоб сервіс допоміг знайти його всіма доступними методами. Інформацію потрібно вводити в спеціальні поля. Пошук буде більш ефективним, якщо ви вкажіть і інші наявні відомості про людину.
3
Спробуйте знайти людину на ім'я безкоштовно за допомогою одного з сайтів, що займаються відновленням генеалогічного дерева прізвищ, наприклад, myheritage.com або vgd.ru. Дані ресурси дозволяють відшукати ваших найближчих родичів. Через спеціальні форуми зверніться до інших користувачів сайтів з проханням надати вам допомогу в пошуку потрібної людини і дочекайтеся відповіді. Бажано також знати прізвище.
4
Додайте в різних ЗМІ, що надають можливість безкоштовних публікацій, оголошення про те, що ви хочете знайти певну людину. Вкажіть дані для зворотного зв'язку з вами, а також якомога більше відомостей, які допоможуть зробити пошук ефективніше. По можливості прикладіть фото людини. Якщо пошуки проходять на місцевому рівні, ви можете самостійно розклеїти по місту (в дозволених місцях) або розмістити в інтернеті оголошення із закликом відгукнутися потрібного вам людині.
5
Зверніться в місця, де міг працювати або вчитися та чи інша людина. Колеги і викладачі можуть добре пам'ятати співробітника або студента з певним ім'ям. Крім того, дана інформація може зберігатися в базі закладу. Якщо у вас є спільні знайомі, не забувайте також попросити допомоги у них.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TcEpanrQf4Y