Парові ванни для обличчя.

Парові ванни для обличчя представляють собою природний метод очищення шкіри. Пар пом'якшує шкіру, відкриває пори і допомагає позбавлятися від скопилася бруду. Завдяки даному методу лікування ви зможете контролювати появу прищів і чорних крапок, а також додати вашій шкірі здоровий блиск.
Інструкція
1
Позитивним моментом парових ванн є те, що їх можна проводити не тільки в косметичних салонах, але і в домашніх умовах. Цей метод очищення підходить для всіх типів шкіри. Рекомендується робити парові ванни хоча б раз на тиждень, при цьому людям з жирною шкірою краще робити їх двічі на тиждень. Якщо у вас чутлива шкіра, оптимально проводитиме процедуру кожні два тижні. Парові ванни слід уникати людям, що страждають астмою або з алергією на рослини.
2
Очистіть ретельно особа. Можна скористатися будь-яким засобом крім скрабів. Вимийте обличчя теплою водою так, щоб на ньому не залишалося ні бруду, ні жиру.
3
Закип'ятіть воду. Вам знадобиться не менше 0,5 літра води. Можна взяти каструлю або широку і глибоку миску. Парові ванни найчастіше проводяться на основі води, але для досягнення максимального ефекту і задоволення ви можете використовувати трави або ефірні масла, вибирати які потрібно дуже уважно.
4
Використовуйте для жирної шкіри лаванду, зелений чай, масло евкаліпта або чайного дерева, тонкі скибочки лимона, ромашки, м'яти. Для сухої шкіри скористайтеся лавандою, ромашкою, рожевим маслом, зеленим чаєм. Для чутливої шкіри підійдуть ромашка і лаванда, а для комбінованої - лаванда, зелений чай і масло чайного дерева.
5
Помістіть вибрані інгредієнти в каструлю з киплячою водою і залиште на 5-10 хвилин. Перед процедурою злегка остудіть настойку. Так пар буде не надто спекотним і дозволить уникнути роздратування шкіри. Крім того, занадто гаряча пара може викликати появу тріщин на шкірі.
6
Візьміть рушник і приготуйтеся до процедури. Зв'яжіть ваші волосся в пучок, щоб вони не заважали. Нахиліться над каструлею і накиньте рушник зверху, так щоб все обличчя опинилося під впливом пари. Між вашим обличчям і поверхнею води має бути не менше 20 см
7
Закрийте очі, оскільки деякі з інгредієнтів, які ви помістили в воду, можуть викликати їх роздратування. Дихайте глибоко і розслабтеся. Якщо ви відчуваєте себе незатишно через спеку, робіть невеликі перерви, час від часу знімаючи рушник.
8
Приймайте парову ванну протягом 10-20 хвилин. Якщо у вас чутлива шкіра, 10 хвилин буде цілком достатньо. Володарям жирної шкіри слід збільшити час процедури до 20 хвилин.
9
Протріть обличчя рушником, злегка торкаючись до нього. Нанесіть живильну маску. Після впливу пара пори на обличчі широко відкриті, і додаткові засоби по догляду за шкірою будуть як не можна більш ефективними. Для всіх типів шкіри рекомендується маска з меду. Якщо у вас жирна шкіра, можна використовувати засіб на основі яєчного білка. Нанесіть на обличчя зволожуючий крем, змивши маску теплою водою. Він допоможе пом'якшити шкіру і зняти подразнення після процедури.