Як налаштувати супутникову антену. настройка супутникову антену п'ять голів.

Все більше і більше людей останнім часом віддають перевагу супутниковому телебаченню. Цей вид телебачення прийшов на зміну кабельному мовленню, гілка якого є в кожній квартирі. Ще кілька років тому «тарілка» була предметом розкоші, сьогодні - це своєрідна необхідність. Якщо ви купили «тарілку» не в агентстві, а в магазині техніки, то на ваші плечі лягає установка цього пристрою.
Вам знадобиться
  • Комплект супутникового телебачення, F-конектори.
Інструкція
1
Супутникова антена на увазі установку в такому місці, щоб на її шляху не було перешкод: дерева, будинки та інші перепони можуть повністю позбавити вас радості від перегляду нових телеканалів. Для того щоб провести з'єднання антени з пристроєм, що підключається до телевізора, необхідно підготувати кабель. Для цього виконайте його очистку до серцевини дроти - товстої жили. Її необхідно зачистити ножем, зняти емаль. З'єднайте оголений кабель з F-коннектором. Дисек також є частина ланцюга з'єднання - він є переходником між кабелем і ресивером. Ніякої ізоляційної стрічки краще не використовувати. Скористайтеся термоусадкой.
2
Більшість часто купуються супутникових антен, продають саме екземпляри з трьома «головами». Суть настройки цих голів наступна. Для кожної голови встановлюються значення, після цього їх направляють в різні боки, щоб упіймати найкращий сигнал. Значення для «голів» антени наступні: - центральна голова - Sirius, частота - 11766, швидкість - 27500, поляризація «Н»; - бічна голова - Amos, частота - 10722, швидкість - 27500, поляризація «H»; - бічна голова - Hotbird, частота - 11034, швидкість - 27500, поляризація «V».
3
Принцип роботи простий. Вам необхідно налаштувати центральну голову, знайти правильне її положення. Зробити те ж саме, що робили раніше, в радянський час і з радянськими антенами. Спочатку слід прокрутити голову за годинниковою стрілкою, потім проти годинникової. Після цього використовуйте рухи головою з боку в бік. І так задавайте напрямок центральної голові до тих пір, поки не виникне невеликий сигнал. Зупиніться на місці видачі сигналу. Продовжіть руху, але тільки в цій галузі, де вдалося зловити сигнал. Підсумком служитиме 60-70% вхідного сигналу.
4
Після такого налаштування будь канал показуватиме відмінно, але 2 бічних голови придумали не просто так. Вони створені для поліпшення сигналу при дощах і грозах. Їх настройка здійснюється за таким же принципом. Після закінчення прицілювання всіх голів супутникової антени, загальна настройка підійде до кінця.