Як зробити п'ятки Як у немовляти.

М'які і красиві п'яти - мрія кожної жінки, але часом домогтися потрібного результату досить важко. Ми пропонуємо вам швидкий і легкий спосіб для боротьби з цією проблемою. Всього через п'ять днів ваші п'ятки блиснуть.
Вам знадобиться
  • 1. Крем для ніг і ступень. Бажано жирний.
  • 2. Терочкой для шліфування (Не пемза і не терка з зубчиками).
  • 3. 10 хвилин вільного часу.
Інструкція
1
Перед душем або ванною змастіть п'яти кремом, трохи походіть. Потім злегка змочити тертку водою і струсіть зайву воду. Цією вологою теркою починайте обробляти сухі п'яти. Ні в якому разі не мочіть п'яти, інакше результату не буде. Через кілька секунд стара шкіра почне скочуватися катишкамі і відпадати. Якщо процес припинився, знову злегка змочіть терку і продовжуйте процедуру. Повторіть весь процес 2-3 рази, це займе у вас не більше 10 хвилин. На сьогодні вистачить. Якщо ситуація не надто запущена, вже після першої процедури ваші п'яти придбають бажану ніжність.
2
День другий і наступні. Якщо ніжки ще не в порядку, продовжуйте сухі п'яти обробляти вологою теркою перед душем або ванною, поки стара шкіра не скачається. Після душу змастіть кремом. Але починаючи з другого дня, достатньо всього лише одного разу пройтися по п'ятах. Через 4-5 днів ваші ніжки будуть як "новенькі".
Корисна порада
- Ніколи не зрізайте огрубілу на п'ятах за допомогою бритви. Вона наросте дуже швидко і стане ще грубее.- Використання крему для п'ят без видалення ороговілої шкіри - безглузда витрата крему і часу.- Всупереч всім радам - не видаляйте огрубілу шкіру після ванни. Інакше разом з огрубілими ділянками будете видаляти і розпарену нормальну шкіру. Від цього вона буде наростати все швидше. Видаляти ороговілі частинки потрібно до водних процедур.