Дратівливість: причини і Як позбутися.

Роздратування просто так не виникає. Завжди на це є свої причини.
Вам знадобиться
  • - здоровий і міцний сон - фізична активність - філософське сприйняття дійсності - правильне харчування
Інструкція
1
Неправильне їжа - це причина №1 дратівливості. Відсутність сніданку впливає на обмін речовин. Він сповільнюється, і не дивно, що до обіду навалюється втома, а з нею і роздратування. Порада: включайте в меню картоплю, хліб і макарони. Крохмалисті продукти забезпечують вироблення в організмі людини триптофану. Це амінокислота, яка необхідна для душевної рівноваги і нормалізації діяльності нервової системи.
2
Недолік сну - це також поширена причина дратівливості. Щоб відновити свої сили, необхідно 6-8 годин міцного спокійного сну. Пораду, як позбутися дратівливості, пов'язаної з нестачею сну: як тільки відчуєте, що хочете спати, не боріться з собою, негайно лягайте. Масло лаванди в концентрації 8-10 крапель на порцію піни для теплої нічний ванни забезпечить вам міцний і солодкий сон. Завдяки дії лаванди на головний мозок, відбувається відтік крові від нього, заспокоюється центральна нервова система. Це засіб відмінно замінює снодійне.
3
Гіподинамія (або знижена фізична активність). Зауважте, що коли зліться, то хочеться що-небудь розбити, хочеться кричати, стрибати. Все правильно, інтенсивні рухи дозволяють виплеснути негативну енергію. Порада: щоб відновити самоконтроль в такому разі, потрібно вийти по можливості на свіже повітря, повільно і глибоко вдихнути через ніс, затримати дихання, подумки рахуючи до п'яти, потім повільно видихнути через рот. Повторюйте протягом двох хвилин. Запишіться в яку-небудь спортивну секцію. Спорт виховує самоконтроль і холоднокровність.
4
Психологічний настрій. Накричав начальник, посварилися з коханим - постарайтеся відключитися від ситуації, вона вже відбулася, і ви не в силах що-небудь змінити. Рада, як подолати дратівливість в даному випадку: візьміть стару добру кінокомедію, і роздратування обов'язково відступить. Гумор - прекрасне антистресову ліки
5
Зневоднення, як причина дратівливості. Невмотивовані спалахи роздратування можуть бути викликані недостатнім надходженням води в організм. Адже за день необхідно випивати не менше 8 склянок води (це може бути просто вода, мінеральна, трав'яний і зелений чаї). Порада: обмежте вживання кави двома невеликими чашечками або збільште кількість випивається рідини. Рекомендуємо заварити на ніч заспокійливий збір з м'яти і пустирника (2 ч.л. на склянку окропу).