Апельсинове дерево з кісточки.

Радувати зеленими листочками, квіточками, а якщо пощастить, то й смачними плодами, апельсин може цілий рік. Для цього потрібно виконати кілька нескладних порад.
Вам знадобиться
  • стиглий апельсин, невеликий квітковий горщик, горщик великого діаметру, грунт поліпшеною схожості насіння, чиста негазована вода, поліетиленовий пакет
Інструкція
1
Наповнюємо горщик грунтом поліпшеною схожості насіння (зазвичай продається у великих гіпермаркетах). Витягаємо з апельсина всі кісточки і відразу ж поміщаємо в грунт. Трохи поливаємо. Накриваємо поліетиленовим пакетом. Залишаємо до появи першого паростка.
2
Прибираємо пакет і виставляємо на сонячну сторону. Поливаємо помірно, 2-3 рази на тиждень. Після того як з'явиться 4-й лист, пересаджуємо кожен паросток у великий горщик і поливаємо 1-2 рази на тиждень (у зимовий час достатньо 1 раз на тиждень). Рекомендую раз на місяць удобрювати чайною заваркою.
3
Коли деревце підросте до 50 сантиметрів, то його можна прищепити листочком від чужого, вже плодоносному апельсинового деревця. Також це можна зробити в будь-якому ботанічному саду за чисто символічну плату. І ваше деревце порадує вас смачними плодами.
Зверніть увагу
Перед посадкою кісточки апельсина не слід мити.
Корисна порада
Постарайтеся тримати деревце апельсина на сонячній стороні і по можливості влітку виносити на свіже повітря.