Гліцеринове мило для дітей своїми руками.

В дитячому милі, яке лежить на прилавках, часто можна помітити різні непотрібні добавки. Якщо підігріти таке мило в мікрохвильовці, то воно відразу почорніє і буде неприємно пахнути. Для дітей краще використовувати мило без ароматизаторів. Гліцеринове мило дуже добре очищає і зволожує шкіру.
Вам знадобиться
  • прозора мильна основа, гліцерин, ефірне масло, склянку, чайна ложка, формочки для мила, спирт в розпилювачі, целофановий павкет.
Інструкція
1
Разрезаем мильну основу на однакові невеликі кубики і кладемо в скляний стакан. Поміщаємо стакан в мікрохвильову піч і нагріваємо 20-40 секунд. Мильна основа повинна повністю розчинитися, але не закипіти.
2
Додаємо в розплавлену мильну основу 1 чайну ложку гліцерину і ретельно перемішуємо. Далі додаємо 3-4 краплі будь-якого ефірного масла, на яке у дитини немає алергії. Найчастіше використовується масло бергамота, сосни або лаванди.
3
Ще раз ретельно все перемішуємо і акуратно виливаємо в формочки для мила. Також можна використовувати будь-які пластикові або силіконові формочки. Збризгуємо спиртом, щоб на поверхні не залишалося бульбашок.
4
Через 3 години дістаємо мило з формочки і загортаємо в целофан. Залишаємо просохнути на 1-2 дні. Гліцеринове мило готове до використання.
Зверніть увагу
Не допускайте закипання мильної основи
Корисна порада
Якщо дитині більше 3 років, то в мило можна додати пігментної харчової фарби. тоді мило придбає бажаний відтінок.