Як навчитися мовчати. Як приготувати шоколадну пасту.

Люди, яким нічого сказати, завжди шукають шляхи, щоб навчитися говорити. Рідко зустрінеш ту людину, яка знає як навчитися мовчати, - часто ми просто не здамся цим питанням. А між тим, мовчання може допомогти нам уникнути багатьох неприємностей в нашому житті. Слово, вчасно не сказане, може зіграти набагато більшу роль, ніж випадково вирвалося непотрібне.
Інструкція
1
В першу чергу, позбудьтеся ненавмисних слів. Почуття гумору, яскраве і швидке на подачу, вельми цінується в дружній компанії людей, яких давно знаєте. І більше ніде. У разі, якщо ви відчуваєте, як у вас всередині все просто розривається від того, що ви хочете сказати, порахуйте до десяти про себе. Якщо не допоможе, порахуйте ще раз.
2
Подумайте логічно. До чого призведе ця ситуація, якщо ви скажете те, що хочете сказати? Чи хочете ви цього розвитку подій, чи зіграє воно вам на руку? Поговоріть самі з собою, продумайте всі можливі наслідки і говорите тільки в тому випадку, якщо вам дійсно є сенс говорити.
3
Розберіться зі своїми пріоритетами. У всіх нас є цілі в житті, які ми переслідуємо - задумайтеся, якщо ви дійсно скажете що хочете, чи йде це відповідно до ваших пріоритетами? Якщо ви хоч на секунду мали сумніву в тому, що це так, не варто говорити ні слова, ви повинні бути абсолютно впевнені в необхідності озвучування своєї думки.
4
Подумайте, чи хоче людина почути те, що ви йому скажете? У більшості випадків люди не хочуть чути те, що ви їм говорите, не подумавши, - або тому, що їм від цього неприємно, або тому, що це для них не має ніякого значення, а тільки привід до подразнення. Хочете стати дратівливим фактором? Швидше за все, немає.
Корисна порада
Використовуйте час, який ви мовчите, для аналізу ситуації діалогу.