Як поліпшити вимову англійської мови.

Вивчення англійської мови стає все більш популярним заняттям в Росії. Одні вже досягли успіху в цьому, інші тільки починають освоювати ази. Проблема в тому, що вивчаючи мову, особливо на ранніх стадіях, студенти не звертають належної уваги на правильну вимову, а це один з найважливіших показників рівня вашої мови, який, безсумнівно, слід підвищувати.
Інструкція
1
Пошук слова Перед там як вимовляти слово самому, треба дізнатися його звучання в оригіналі. Для цього можна зайти на сайти http://translate.google.com/або www.macmillandictionary.com, де ви зможете дізнатися як переклад слова, так і його вимова. Повторюйте вибране вами слово вголос разом з електронним диктором на вищеперелічених сайтах.
2
Аудіювання Ваше вухо повинно звикати до правильної вимови, а для цього потрібно постійно слухати щось англійською, для цього в інтернеті ресурсів предостатньо. Основні радіостанції: Американське вимова (http://cnnradio.cnn.com/), Британське вимова (www.bbc.co.uk/worldserviceradio). Крім того, корисно дивитися відеоматеріали, наприклад, репортажі New York Times (www.nytimes.com/video/), а також надихаючі промови з сайту www.ted.com.
3
Скоромовки Найкорисніша частина для поліпшення вашого вимови і вдобавок швидкості мови. Скоромовки рекомендується читати кожен день, щоб звикати до мови. Дуже корисний сайт з скоромовками - http://englishon-line.narod.ru/skorogovor1.html, де ви зможете їх не тільки прочитати, але й прослухати.
4
Спілкування Спілкуйтеся з носіями мови, друзями, вступайте в групи англійської мови, розмовляйте по скайпу з іноземцями, якщо вже зовсім нікого поруч немає, то розмовляйте самі собою. Головне - тренувати вимову на практиці.
Зверніть увагу
Періодично звіряйте свою вимову з оригіналом, оскільки є великий ризик звикнути до неправильного.
Корисна порада
Робіть гімнастику артикуляції, вона поліпшить вимова як англійської мови, так і вашого рідного.