Чим зайняти дитину на дачі.

Літо - пора дач, городів, поїздок на водойми. Батькам хочеться трохи відпочити від свого чада і зайнятися корисними справами, але от виникає питання, чим же зайняти дитину на дачі.

Відпочинок на дачі для немовлят

Виїзд з задушливій квартири для крихти - уже відпочинок та оздоровлення. Якщо дитина ще зовсім маленький і спить дуже довго в колясці, то слід її розташовувати там, де є тінь дерев, відсутні вітру. Обов'язково слід натягнути на коляску сітку від комарів, можна збризнути її будь-яким натуральним засобом від комах. Коли малюк прокинеться, виконуючи справи у нього на виду, можна читати йому короткі казки, потішки, віршики.

Відпочинок на дачі для малюків

Якщо дозволяють погодні умови, можна постелити на землю покривало і дати дитині іграшки. Необхідно прибрати від нього подалі всі гострі і небезпечні предмети. Якщо малюк не навчився грати самостійно, можна посадити його в слінг, прогулятися до водойми, показати рослини в саду і городі, розповісти про них.

Відпочинок на дачі для дошкільнят та школярів

Зайняти дитину постарше на дачі набагато простіше. Для розваги таких діток відмінно підійдуть книги і спортивні снаряди: бадмінтон, м'ячі, бумеранги, літаючі тарілки. У дошкільному віці малюки дуже люблять допомагати батькам, така діяльність дозволяє їм почувати себе дорослим і значущим. Можна запропонувати дітям поливати грядки, садити квіти і плодові культури, збирати ягоди. Це допоможе привчити дитину до праці. Щоб займатися городництвом їм було цікавіше, варто придбати спеціальний дитячий інвентар. Можна запропонувати малюкові зібрати гербарій. Якщо поруч з дачею є ліс, обов'язково прогуляйтеся до нього, прособірайте разом гриби і ягоди. При наявності по сусідству фермерського господарства обов'язково потрібно сходити подивитися на домашніх тварин: корів, свиней, кролів, качок, курей. Можна запросити в гості сусідських дітлахів, влаштувати барбекю, запропонувати їм фруктові салати і морозиво. Питання, чим же зайняти дитину на дачі відпаде сам собою, якщо у дворі побудувати гойдалки, пісочницю, гірку, будиночок. Не забудьте залучити до будівництва свого малюка. Кращим розвагою для вашого чада влітку на дачі стане купання в басейні. Надувний або каркасний басейн, відповідний під розмір будь-якого двору і гаманця, можна придбати в магазині. У погану погоду можна запропонувати дитині зайнятися спільною прибиранням будинку, готуванням, пограти в настільні ігри.