Як підключити два монітори. Як запустити автоматично dvd.

Ідея підключення двох (і навіть більшої кількості) моніторів до одного комп'ютера часто відвідує всіх, для кого стандартні рамки робочого столу Windows занадто тісні. Кожен, хто пробував працювати з графікою або навіть текстами на системі з двома моніторами, швидко оцінив гідно зручність додаткових електронних пристроїв. Як же підключити два монітори до системи?
  1. Якщо кількість моніторів буде обмежено двома, найпростіше скористатися можливостями стандартного комп'ютерного обладнання. Багато відеокарти мають додатковий вихід, до якого другий монітор підключити також просто, як до основного виходу перший. Після успішного з'єднання-яких телекомунікаційних просто включите комп'ютер. У більшості випадків операційна система успішно пізнає обидва пристрої, після чого в розділі «Екран» Панелі управління можна буде перевірити настройки кожного з пристроїв, при необхідності скорегувавши їх.
  2. Для того, щоб не тільки підключити два монітори, а взагалі здобути достатню ступінь свободи підключення моніторів, клавіатур і мишей до своєї системи, скористайтеся електронним перемикачем. Такий пристрій називається kvm-switch (цього найменуванні нескладно дізнатися перші літери назв keyboard, video і mouse, що дають уявлення про функціональне призначення пристрою). Різні моделі подібних перемикачів відрізняються числом підтримуваних пристроїв (відповідно, моніторів, клавіатур і мишей). Зверніть також увагу на довжину з'єднувального кабелю, ведучого від пристрою до комп'ютера. Як правило, вона обмежена 10 метрами (чого цілком достатньо для більшості квартир і будинків), але може досягати і 100 метрів.
  3. Якщо відстань, на якому планується використовувати додаткові монітори, велике, то доведеться використовувати більш складний пристрій - комутатор. Він перетворює сигнал для передачі по Ethernet-мереж, а значить, з його допомогою можна управляти комп'ютером, що знаходяться на протилежному боці земної кулі. До того ж якість картинки, одержуваної на моніторі при використанні комутатора, буде значно вище, хоча режими вище 800х600 підтримуються лише небагатьма моделями. А значить, працювати на такій системі буде можна, а ось розкішна ігрова графіка буде непоправно зіпсована.