Як допомогти Кактусу зацвісти.

Кактуси - невибагливі рослини, які є майже в кожному будинку. Але не у всіх вони цвітуть. Щоб домогтися цвітіння кактусів, треба дотримуватися кількох нескладних правил.
Вам знадобиться
  • горщик більшого розміру, грунт дернова, невеликі камені, обприскувач
Інструкція
1
Насамперед кактус треба пересадити в горщик, в якому йому буде вільно в найближчі роки. Так як кактус небажано пересаджувати частіше, ніж раз на три роки. На дно горщика кладемо невеликі камені. Виймаємо кактус зі старого горщика і разом з грунтом поміщаємо в новий. Все проміжки засипаємо нової дернової грунтом і трохи поливаємо. Ставимо на сонячне місце. Кактус пересідає тільки в теплу пору року.
2
Поливаємо кактус 1 раз на місяць невеликою кількістю води. З листопада переставляємо в прохолодне місце і припиняємо поливати. З березня розпочинаємо обприскувати кактус, а з травня - поливати. Як тільки з'являються бутончікі квітки полив слід проводити 2 рази на місяць. Якщо дотримуватися цих правил цілий рік і набратися терпіння, то кактус вас винагородить дуже красивими квіточками.
Зверніть увагу
Ніколи не заливайте кактус. При поливі грунт повинен бути злегка вологою, але не мокрою.
Корисна порада
Не забуваємо спілкуватися з кактусом, говорити йому приємні слова і злегка гладити голочки. І обов'язково похваліть його за подаровані квіточки. Кактус дуже чутливий в атмосфері навколо нього.