В Яких кольорах оформити дитячу кімнату.

Дизайн дитячої кімнати - це відповідальний і трудомісткий процес. Психологи довели, що колір інтер'єру дуже впливає на психоемоційний стан людини. Тому, оформляючи кімнату для дитини, слід приділити особливу увагу вибору кольору стін.

У дитячій кімнаті малюк проводить дуже багато часу. Колірна гама стін, меблів і штор дуже впливає на його психіку, настрій, інтелектуальний розвиток і навіть пам'ять.

Деякі батьки роблять серйозну помилку, намагаючись оформити дитячу в яскравих тонах. Наприклад, якщо дитину будуть оточувати лише червоні, жовті, зелені кольори, він може стати роздратованим, примхливим, неспокійним. Звичайно, не потрібно виключати всі яскраві деталі, але розбавити їх відтінками пастельних тонів все ж варто.

Ви хочете, щоб ваша дитина росла розумною? Використовуйте в інтер'єрі жовтий колір, так як він робить позитивний вплив на інтелект. Також він буде необхідний у тому випадку, якщо малюк непосидючий.

Червоний колір вважається кольором активності, життєдіяльності. Під впливом цього відтінку формуються лідерські якості дитини. Однак червоний колір може стати причиною гіперактивності, дратівливості. Переважання червоного кольору у великій кількості може викликати головні болі і навіть запаморочення.

Якщо в кімнаті переважає синій колір, малюк буде більш спокійним, цілеспрямованим. Цей колір сприяє розвитку уяви. Однак не перестарайтеся, адже надлишок синяви може викликати депресію. Споріднений колір - блакитний - це колір безпечності, але він не сприяє уяві, а навіть дещо загальмовує мислення дитини.

Зелений колір сприятливо діє на емоційний стан малюка. У такій кімнаті дитина краще спить. Відчуває себе життєрадісно і спокійно. Він стає більш уважним. Цей відтінок краще вибрати для кімнати школяра.

Рожевий колір стимулює розумовий розвиток, знімає стрес і дратівливість. Малюк, який живе в рожевій кімнаті, більш спокійний, доброзичливий. Надлишок цього відтінку може викликати легковажність.

Пам'ятайте, що при виборі колірної гамі слід віддавати перевагу відразу декільком відтінкам. Шпалери слід купувати більш легких квітів, аксесуари - яскравих.