Як наклеїти шпалери без проблем.

При всій різноманітності декоративних оздоблювальних матеріалів, наявних на численних будівельних ринках, перевагу багато віддають шпалерам. Красива і яскрава обробка, виконати яку можна самостійно, не залучаючи фахівців. Щоб робота пройшла швидко, а шпалери були наклеєні ідеально, потрібно пам'ятати деякі тонкощі і секрети.
Вам знадобиться
  • - акрилова грунтовка для стін;
  • - шпалери;
  • - клей - для кожного типу шпалер потрібен певний вид;
  • - олівець, лінійка, рулетка , ніж, схил з шнура;
  • - кисть, м'який шпатель, валик, поліетиленова плівка.
Інструкція
1
На рівну і попередньо очищену поверхню стіни необхідно нанести ґрунтовку. Найзручніше використовувати валик. Склад повинен повністю висохнути.
2
Перед розкрою шпалер потрібно виміряти висоту стін з плінтусами від стелі до підлоги. Ця довжина буде дорівнювати довжині однієї смуги шпалер.
3
Щоб шпалерне полотно під час раскройки не забруднити, на підлогу потрібно постелити поліетиленову плівку. Розгорнувши на ній рулон, потрібно підкласти під краю що-небудь плоске і тверде, щоб виробляти розріз без шкоди для підлогового покриття. Якщо шпалери з малюнком, перед тим як відрізати наступну смугу, потрібно підігнати малюнок.
4
Клей рекомендується наносити і на стіну і на шпалери. Великі поверхні зручно обробляти валиком, в кутах і в районі плінтуса придасться кисть. Того, щоб шпалери були наклеєні строго вертикально, рекомендується використовувати схил, по крайней мере, для першого листа.
5
Шпалери наклеюються від стелі до підлоги, після цього поверхня обробляється м'яким шпателем - від центру до країв і зверху вниз. Це допоможе забезпечити хороший контакт зі стіною і вижене бульбашки повітря. Переконайтеся, що шпатель не подряпати шпалери і не зашкодить малюнок - зробити це можна заздалегідь на невеликій ділянці шпалер, ще не наклеєних на стіну.
6
Наклеюючи наступне полотно, потрібно стежити, щоб воно було встик з попереднім. Щілин бути не повинно, а надлишки клею потрібно відразу витирати сухою ганчіркою.