Як закачати книги на ipad або iphone.

Безкоштовних електронних книг в інтернеті дуже багато. Ось тільки деякі сайти з книгами: www.likebook.ru, http://book2.me, http://www.flibusta.net. При збереженні книг на свій комп'ютер, вибирайте формат epab, так як саме він потрібен для того, щоб закачати і читати книги на ipad або iphone. Більшість електронних книг можна знайти у форматі fb2 або txt, але його дуже просто перевести у формат epab. Для цього існують конвертери fb2 в epab або txt в epab. Наприклад ось ці http://fb2epub.com/ru/, http://www.vsevsegdaok.net/txt2epub/Тепер про те, як закачати книги з вашого комп'ютера на ipad або iphone.
Вам знадобиться
  • - додаток для читання книг на ipad або iphone - програма itunes для синхронізації ipad/iphone з вашим комп'ютером
Інструкція
1
Щоб завантажити додаток для читання книг, зайдіть в AppStore. Виберіть програму, наприклад, ibooks і встановіть на ваш пристрій.
2
Встановіть на ваш домашній комп'ютер програму itunes. Її можна завантажити з сайту http://www.apple.com/itunes/.
3
Підключіть ваш iphone або ipad до комп'ютера і запустіть програму itunes.
4
Виберіть у програмі itunes вкладку «Додати файл у медіатеку» і вкажіть шлях до файлу з книгою на вашому комп'ютері (дивіться малюнок).
5
Вибираємо вкладку «IPhone» («IPad»), далі «Книги». Переконаємося, що стоять галочки на пунктах «Синхронізувати книги»? «Вибрані книги» і на самій книзі. Після цього натискаємо «Синхронізувати».
6
Через пару секунд книгу можна буде побачити в додатку ibooks вашого ipad або iphone. Приємного читання!