Як підключити 3 USB-пристрою до ПК з 2 портами USB.

Флеш-накопичувачі, зовнішні жорсткі диски, цифрові камери, сканери, принтери в більшості підключаються до комп'ютера через USB-порт. Багато в чому це чудово: USB-пристрої забезпечують швидкість підключення і легкість у використанні. Однак як бути в тому випадку, якщо USB-пристроїв, які необхідно підключити, більше ніж портів на комп'ютері. Дану проблему можна вирішити за допомогою USB-концентратора.
Вам знадобиться
  • USB-концентратор
Інструкція
1
Підключіть адаптер USB-концентратора до електричної разеткі. Деякі концентратори USB отримують живлення від комп'ютера, тому в цьому випадку електричного живлення вони не вимагають.
2
Підключіть USB-кабель, що постачається в комплекті до комп'ютера. Для цього підключіть менший роз'єм кабелю до відповідного порту USB-концентратора, протилежний роз'єм - до відкритого порту на вашому комп'ютері. Комп'ютер автоматично розпізнає нове обладнання через кілька секунд.
3
Дотримуйтесь з'явилося на екрані інструкцій, щоб завантажити необхідні драйвери устаткування після того, як ваш комп'ютер розпізнає обладнання. Якщо на екрані нічого не з'являється, вставте компакт-диск, наявний в комплекті, дотримуйтесь інструкцій.