Як одягатися на пляжі. Як красиво одягнутися на пляж.

Попереду гаряча пора - довгоочікуване літо! Пляж, море, білий пісок. Пора готуватися до пляжного сезону. Головне - нічого не забути.
Інструкція
1
Головний убір. Тут є над чим подумати: солом'яні капелюшки, спортивні кепки, бандани, платки - вибір величезний. Головне, не відмовляйтеся від цієї деталі гардероба. Це не тільки стильний аксесуар, а й чудова захист від сонця.
2
Хмарно радість. Взуття краще вибирати на суцільній підошві, важко уявити дівчину на шпильках, дефілює по піску. Сабо, сланці, балетки, в'єтнамки - відмінний вибір для походу на пляж. Вибирайте взуття не тільки зручну, але і практичну.
3
Сонячні окуляри - захист очей. Також вкрай необхідний елемент. Підібрати окуляри, які підходять за фактурою, допоможуть досвідчені продавці-консультанти. Це не тільки красиво, але і стильно.
4
Купальник - основа пляжного гардероба. Мода на купальники також мінлива, як і все навколо. Сьогодні в горошок, завтра в смужку. Встигай тільки стежити за модними тенденціями! А чи будуть це сексуальні стрінги, або безневинні шортики із заниженою або високою талією, суцільний або роздільний купальник - вибір за вами!
5
Парео - подовжений шифоновий шарф. Він врятує вас і від пекучого спекотного сонця і від прохолодного морського бризу. Правильний вибір парео підкреслить вашу індивідуальність. Використовуйте його не тільки, як накидку, а й, як незвичайний сарафан, досить кілька нескладних рухів.
Корисна порада
Добре продумайте свій пляжний образ, не завжди те, що модно - красиво.
Літня спека - нелегке випробування для людей, особливо живуть в таких великих містах, як Москва. Природно, що при першій можливості городяни прагнуть до води. Однак далеко не всі пляжі Москви придатні для купання. Наприклад, цього року московська влада дозволила купатися тільки в семи зонах відпочинку з одинадцяти. Інші чотири зони - Тропаревському ставок, Великий Садовий ставок, «Біч Клаб» і «Лівобережний» були визнані небезпечними для здоров'я людей через незадовільний санітарно-гігієнічного стану води і піску.
Екологи відносяться до забруднення водойм набагато суворіше, ніж московська влада. Вони наполягають, що купатися в межах столиці взагалі не слід. На їхню думку, більш-менш підходять для цієї мети тільки пляжі в Срібному Бору, який знаходиться на північному заході мегаполісу. Там вода в задовільному стані. А в інших місцях її якість набагато гірша. При цьому слід зазначити, що навіть на пляжах «Срібний Бор-2» і «Срібний Бор-3» тимчасово було заборонено купатися, і ця заборона була знята тільки 19 липня 2012 року. Що вже говорити про воду в інших районах! Проте москвичі та гості столиці Росії вперто продовжують купатися навіть там, де це можна робити, не звертаючи уваги на заборонні таблички. Вони виправдовують свою поведінку коротким і простим аргументом: «Так жарко ж!» По-людськи це зрозуміло, проте бажання освіжитися може принести велику шкоду здоров'ю. Наприклад, ті ж екологічні організації стверджують, що купатися в таких популярних місцях, як Тропаревському ставок, Великий Садовий ставок або «Біч Клаба» взагалі ніколи не слід, навіть при наявності дозволу Росспоживнагляду. У воді біля «Біч Клаба» концентрація нафтопродуктів часто істотно перевищує допустимі значення, а в ставках висока концентрація кишкової палички. А адже якась кількість води при плаванні обов'язково потрапляє в ротову порожнину. І наслідки можуть бути дуже неприємними. Крім того, сервіс на багатьох пляжах залишає бажати кращого. Адже люди приходять туди на тривалий час, щоб не тільки зануритися в воду, але і позасмагати, відпочити. А кабінок для перевдягання дуже мало, туалети найчастіше в незадовільному стані, як і прилегла територія.