Як намалювати підводку.

Підведені очі дозволяють створити більш виразний, привабливе і навіть сексуальний погляд. Не дивно, що дівчат часто хвилює питання, як намалювати підводку правильно. Для цього потрібно скористатися косметичним олівцем, рідким підведенням-лайнером і тінями. Кожен спосіб малювання підводки має свої переваги і нюанси.
Інструкція
1
Підведіть ваші очі олівцем. Олівцеві лінії повинні бути в міру товстими і м'якими. Перевірте, як заточений, щоб правильно намалювати підводку. Для цього проведіть на тильній стороні долоні лінію і упевніться, що дерев'яна частина не буде дряпати ніжне повіку.
2
Закрийте очей, відтягнувши шкіру верхньої повіки в сторону. Так воно стане більш плоским, і ви зможете намалювати підводку рівніше. Проведіть лінію, починаючи з внутрішньої частини ока і до самого кінця століття. Для ефекту зорового збільшення очей за допомогою олівця проводите лінію з центру. М'якою губкою на тильній стороні растушуйте підводку. Відтягніть вниз нижню повіку і нанесіть підведення уздовж краю слизової оболонки. Важливо, щоб рука не тремтіла. Після цього намалюйте погляд на другому оці, переконавшись, що лінії симетричні.
3
Після роботи з олівцем можна приступати до рідкої підводці, яка залишає більш тонкі і чіткі лінії. Для створення м'якої лінії можна наносити її і до олівцевої основи, а якщо вам потрібен більш чіткий результат - робіть це після. Зануривши пензлик у флакон, проведіть нею по краю для видалення надлишок фарби. Пензлик слід тримати під кутом в 45 градусів, проводячи лінію до зовнішнього кута ока від внутрішнього. Для нанесення ще більш виразною підводки користуйтеся збільшує дзеркалом.
4
Ніколи не наносите рідку підводку на слизову нижньої повіки, щоб уникнути роздратування. Підведіть нижню повіку подібно верхньому, орієнтуйтеся по лінії росту вій. До нанесення тіні або туші переконайтеся в повному висиханні підводки, а також відсутності грудочок і плям. Видаліть все зайве куточком серветки або носової хустки.
5
Спробуйте намалювати підводку тінями за допомогою спеціальної плоскою пензлика. Окропивши її водою, видаліть надлишки рідини, щоб вона була злегка вологою. Занурте в тіні. Наносите підведення, немов вбиваючи тіні вздовж лінії росту вій. Пам'ятайте, що лінії не проводяться тінями, а наносяться енергійними дотиками. Навчіться спочатку нанесенню підводки для класичного макіяжу і вже після цього приступайте до ускладненим технікам, наприклад, «смокі айс» і «котяче око».