Як зробити знімну кімнату затишною.

Знімне житло не завжди буває таким, яким нам хотілося б. Але сумувати не треба, його можна зробити куточком справжнього раю і відпочинку від усього світу.
Вам знадобиться
  • Час, фантазія, невеликі вкладення
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся із забарвленням кімнати. Перевагу варто віддавати квітам, які заспокоюють: блакитний, блідо-рожевий, зелений. Вибирайте на свій смак, але пам'ятайте: кольори повинні вас розслабляти. Після цього, сміливо вибирайте штори і килим. З приводу, килима: чим довші ворс, тим більш м'якою і затишній здається кімната. Але не забувайте, що довгий ворс вимагає більше догляду.
2
Диван, який дуже часто зустрічаєш в подібних кімнатах, одночасно служить і ліжком. Але під час сну йому можна надати більш вишуканий вигляд. Хочете спати, як королі? Тоді вибирайте балдахін. Він легко додасть кімнаті романтичність і під час сну відокремить вас від решти світу. На даний момент їх досить багато, тому проблем з вибором забарвлення і форми не буде. Крім цього, врепітся він досить легко і не приносить багато шкоди стелі.
3
Наступний етап - рослини. Якщо хочете трохи екзотики, зверніть увагу на пальми, орхідеї. Або, можливо, прийшов час завести відоме грошове дерево - толстянку. Останнє, до речі, не вимагає педантичного догляду, тому підійде навіть для тих, хто не дуже любить доглядати за рослинами.
4
А тепер додаємо індивідуальності. Це можуть бути картини, які вам давно сподобалися. Або великі фотографії самого улюбленого міста. Крім цього, сучасні технології дозволяють зробити ваші особисті фотознімки настільки великими за розміром, як ви захочете. Вибирайте такі, які вам приносять радість: сімейні, з коханою людиною або подругами. Нехай вони нагадують вам, що життя - прекрасне. Додайте в інтер'єр свічки різних кольорів і форм. Вони додадуть трохи романтики.
Корисна порада
Використовуйте свою фантазію і не бійтеся експериментів. Ваше житло має відображати вашу індивідуальність.