Як відмити побутову техніку без хімії.

Більшість жінок прагне утримувати кухонне начиння в повному порядку. Чистий побутова техніка не тільки вбереже від розмноження хвороботворних організмів, але і буде радувати око своїм сяючим виглядом. Ось декілька простих порад, які дозволять відмити кухонні електроприлади без використання агресивних хімічних засобів.
Вам знадобиться
  • - губка; - Щітка; - Сік лимона; - Харчова сода; - Миючий засіб; - Вода.
Інструкція
1
До ножів міксера часто прилипають шматочки продуктів, які часом дуже складно відмити. Щоб видалити ці забруднення, налийте в глечик приладу гарячу воду, додайте трохи соди. Увімкніть міксер на максимальній швидкості - за рахунок швидкого обертання ножів з них змиється засохла бруд і залишки продуктів. Після цього вилийте воду і обполосніть чашу.
2
Для чистки внутрішніх поверхонь мікрохвильовки поставте в піч ємність з водою, розбавленою лимонним соком. Увімкніть СВЧ на 10 хвилин в режимі середніх хвиль. Испаряющаяся рідина розчинить засохлу бруд і дозволить видалити її без зайвих зусиль.
3
Знімні деталі газової плити (решітки, кільця пальника) замочіть в теплій воді з додаванням пари крапель миючого засобу. Після пройдіться по ним губкою, використовуючи при цьому м'який очищуючий гель.
4
Поверхность електроплити з металокераміки складно відмити від пригорілі плям. Вичавте на них сік половини лимона і залиште ненадовго. Потім протріть гарячою водою - від плям не залишиться і сліду.
5
Прилиплі і засохлі всередині вафельниці крихти можна легко видалити. Зачекайте, поки металеві деталі охолонуть. Потім налийте на рифлену поверхню трохи мильної води і акуратно протріть їх м'якою зубною щіткою.
6
Якщо у вашого тостера немає висувного лотка для хлібних крихт, очистіть прилад таким чином. Увімкніть тостер три рази на максимальний режим і крихти згорять. Потім переверніть агрегат і просто витрусити все, що залишилося всередині.