Як красиво нафарбуватися за 15 хвилин.

Іноді на макіяж просто не вистачає часу. Але якщо належить важлива зустріч, просто необхідно добре виглядати, адже зовнішність - 80% успіху. До того ж для досягнення оптимального результату багато часу не знадобиться.
Вам знадобиться
  • - Ватні диски - Тонік - Зволожуючий крем - Тональний крем - Рум'яна - Тіні нейтрального відтінку - Туш - Гігієнічна помада з пігментом - Пудра - Кисті і спонж
Інструкція
1
Перед нанесенням косметики обличчя потрібно знежирити. Для цього протріть шкіру тоніком. Тривалість: 1 хв.
2
Зволоження - застава рівного тону. Використовуйте зволожуючий крем, що підходить вашому типу шкіри. Тривалість: 1 хв
3
Дайте крему трохи вбратися і нанесіть тональний засіб. Набагато швидше робити макіяж спонжем. Рухайтеся від центру особи до країв. Рівний тон зробить обличчя доглянутим, навіть якщо ви будете використовувати мінімум макіяжу. Тривалість: 3 хв.
4
Пожвавите особа рум'янами. Посміхніться або втягніть щоки і нанесіть засіб на яблучка щік. Растушуйте кінчиками пальців. Процедура додасть особі виразність і жвавість. Тривалість: 2 хв.
5
Нанесіть тіні на рухому повіку і на зовнішню третину нижньої повіки. Акуратно розітріть кінчиками пальців. Дрібні огріхи макіяжу будуть непомітні з нейтральним кольором тіней, а після цієї процедури ваші очі придбають глибину. Тривалість: 3 хв.
6
Нанесіть туш зигзагоподібними рухами - від коренів до кінчиків. Якщо часу зовсім мало, залиште нижні вії ненафарбованими. Туш додасть закінченості образу. Тривалість: 2 хв.
7
Намалюйте губи гігієнічною помадою з пігментом. Це дійсно незамінна річ. На відміну від звичайної помади, вона не сушить губи. На відміну від блиску, колір тримається довше. І вартість такої помади невелика. Ніжний відтінок не вимагає ретельного нанесення і контурного олівця. Користуватися гігієнічною помадою можна навіть без дзеркала. Тривалість: 1 хв.
8
Залишилася пара хвилин йде на фінальні штрихи. Можна припудрити обличчя, щоб позбутися від жирного блиску, розчесати і пригладити брови, замазати прищики. Тривалість: 2 мін.Макіяж готовий! Ви виглядаєте доглянуто, але не вульгарно. Недосконалості заховані, а виразні риси обличчя підкреслені. Макіяж підійде для ділової зустрічі або денного виходу в світ.
Зверніть увагу
Рівний тон - запорука успіху. Особа з рівним кольором шкіри і відсутністю іншого макіяжу виглядає краще, ніж обличчя з нафарбованими очима і губами - нехай навіть і красиво - але з нерівною, недосконалою шкірою. Тому не переставляйте місцями запропоновані кроки - в першу чергу дбайте про тон.
Корисна порада
Якщо у вас мало часу, не хапайте все кисті і спонж, які є у вас в косметичці. По-справжньому потрібні лише дві - для рум'ян і загострена для тіней. Також будуть потрібні спонж. Швидку розтушовуванням можна зробити і кінчиками пальців. Самий універсальний колір тіней - сірий. Також можете використовувати бежевий, бузковий, сіро-коричневий.