Відключення гарячої води: шукаємо вихід.

Два-три тижні комунальники «радують» нас відключенням води, і це одна з головних печалей кожного літа. Існує кілька варіантів комфортного існування в цю нелегку пору.
Інструкція
1
Справитися з відключенням гарячої води можна старовинним «дідівським» методом. Грійте воду у великих каструлях і мийтеся нею, поливаючи себе з ковша. Великим недоліком такого способу є його енерговитратність - доведеться витратити багато сил, часу, електроенергії або газу для того, щоб помити всю сім'ю.
2
Можна домовитися з друзями, у яких відключення гарячої води відбувається в інший час. Спочатку ви будете приїжджати до них «на помивши», а потім вони до вас.
3
Якщо знати терміни відключення води заздалегідь, можна постаратися приурочити відпустку до цього часу. Набагато приємніше провести тижні відключення на пляжі, де можна купатися стільки, скільки захочеться.
4
Під час відключення гарячого водопостачання почніть активно відвідувати басейн, сауну або тренажерний зал. У цих місцях завжди можна прийняти душ.
5
Радикально вирішити проблему допоможе установка електричного водонагрівача. Ці прилади бувають двох видів: проточні та накопичувальні. У першому агрегаті вода стає теплою досить швидко, проходячи через спеціальні елементи. Проточний нагрівач досить компактний і недорогий. Однак він має свої мінуси: велику потужність енергоспоживання і невисоку продуктивність (вода нагрівається слабо).
6
Накопичувальний нагрівач являє собою великий бак, в якому рідина поступово підігрівається до потрібної температури. Родині з 3-4 чоловік достатньо придбати агрегат на 50-80 літрів. До безперечних достоїнств цієї техніки відноситься економічність (мале споживання електрики) і зручність використання (вода довго залишається гарячою). До мінусів накопичувального нагрівача можна віднести його великі розміри. Установка нагрівачів виручить вас не тільки в сезон планового відключення, але і допоможе під час екстрених випадків відключення гарячого водопостачання.