Як уникнути установки небажаних програм при завантаженні безкоштовного програмного забезпечення.

Інтернет усіяний різними пастками для початківців користувачів. Підроблені кнопки "Завантажити" ("Download") насправді є рекламними оголошеннями. Багато користувачів не знають, як уникнути небажаних програм при установці програмного забезпечення.
Інструкція
1
Підроблені посилання для скачування. Першою і найбільш поширеною пасткою при завантаженні безкоштовного програмного забезпечення є підроблена посилання завантаження або кілька підроблених посилань для скачування. На веб-сторінках часто знаходиться велика яскравого кольору кнопка з текстом "Free Download", або "Завантажити зараз", або "Завантажити безкоштовно". Це найчастіше рекламний банер, призначений для імітації реальної посилання на скачування. Виявити підроблену посилання на скачування можна просто навівши курсор на неї, подивившись по посилання куди вона веде. У наведеному нижче прикладі підроблена посилання "Download" веде на сторінку "googleadservices.com". Знаючи це, ми легко зрозуміємо, що це посилання явно рекламного характеру. Якщо ми наведемо курсор на посилання на скачування "Start Download", то побачимо, що вона веде до "winaero.com" - сайту, на якому ми і знаходимося.
2
Додаткове програмне забезпечення для веб-страніцДаже легальні. популярні постачальники програмного забезпечення "нав'язують" скачування додаткового небажаного програмного забезпечення. Наприклад, при завантаженні Flash Player від компанії Adobe з офіційної сторінки виробника, за умовчанням встановлена додаткова програма McAfee Security Scan Plus. Користувачі, що залишили значення за замовчуванням, завантажать дану програму собі на комп'ютер. Щоб уникнути речей подібного роду, будьте уважні і обережні при завантаженні. Перед завантаженням зніміть значок з додаткового програмного забезпечення, яке не потрібно для установки.
3
Видалення небажаних програм і повернення до налаштувань сістемиЕслі ви випадково встановили небажане ПЗ на свій комп'ютер, то його необхідно видалити, що іноді досить складно. Для цього натисніть кнопку "Пуск", далі "Мій комп'ютер" і відкрийте зліва вкладку "Установка і видалення програм". Знайдіть у списку небажану програму і натисніть "Видалити".