Пляжний відпочинок з дітьми в Туреччині.

Літній відпочинок на морі допомагає дитині зміцнити імунітет і відпочити і набратися сил перед новим навчальним роком або відвідуванням дитячого саду. Одним з найпопулярніших напрямів для пляжного відпочинку з дітьми є Туреччина з її розвиненою для дитячого відпочинку інфраструктурою і прекрасними піщаними пляжами.
Одним з найкращих варіантів відпочинку для сімей з дітьми різного віку є середземноморські курорти Туреччини. Ласкаве сонечко, тепле море, розкішні готелі і привітний російськомовний персонал роблять відпочинок в Туреччині настільки популярним серед російських туристів.

Розглянемо основні переваги пляжного відпочинку з дітьми в Туреччині: - розвинена дитяча інфраструктура (дитячі містечка, водні гірки, міні-зоопарки і т.д.); - можливість погодувати дитину в будь-який зручний час завдяки системі «Все включено» (All inclusive), дитячий «шведський» стіл та спеціальне харчування для малюків до 2х років; - наявність спеціальної дитячих меблів (високі стільчики для годування, дитячі ліжечка і коляски); - захоплююча дитяча анімація (у багатьох готелях працюють дитячі клуби, де російськомовні аніматори організують денний вечірній дитяче дозвілля: веселі ігри, малювання, спілкування з однолітками, перегляд мультфільмів, вечірні дитячі дискотеки тощо); - послуги няні (у багатьох готелях Туреччини працює російськомовний персонал); - доглянута територія готелів, де можна відпочити на зеленому газоні під тінню пальм та інших південних дерев або спокійно залишити дитину гратися в піску на пляжі, який регулярно прибирається персоналом готелю.

Найбільш пристосованим для дитячого відпочинку є курортне місто Белек, що відрізняється піщаними пляжами з пологим заходом в море і наявністю майже у всіх готелях дитячого клубу (деякі з них приймають дітей навіть з 2х років). Сім'ї, відпочиваючі в Анталії чи довколишніх курортних містах, як розважальної програми можуть відвідати аквапарки «Акваленд» (в центрі міста) і «Атлантіс» (на околиці Анталії), Луна-парк або Зоопарк, вхід в який безкоштовний.

Збираючись на відпочинок з дітьми в Туреччину, не забудьте взяти з собою наступний пакет документів на дитину: - закордонний паспорт; - свідоцтво про народження; - нотаріально завірену довіреність, якщо дитина подорожує з одним із родітелей.І, звичайно ж, не забудьте дитячу аптечку, аксесуари, одяг і улюблені іграшки вашої дитини.