Як швидко перетворити денний макіяж у вечірній.

Якщо після робочого дня у вас запланована вечірка, зовсім не обов'язково брати з собою все вміст косметички. Для створення вечірнього образу вам знадобиться всього лише кілька основних засобів. Отже, будемо виходити з того, що на ваше обличчя вже завдано легкий денний макіяж - тон, рум'яна, туш і нейтральні тіні.
Вам знадобиться
  • - пудра; - Тіні насиченого відтінку; - Світлі перламутрові тіні (золотисті, бежеві, рожеві); - Кольоровий олівець для очей; - Туш; - Тілесний олівець для губ; - Прозорий блиск для губ; - Косметичні кисті, пуховка.
Інструкція
1
Нанесіть пудру на Т-зону. Надвечір, після цілого дня в закритому приміщенні, особа обов'язково "заблищить". Пудра поверне шкірі матовість і додасть доглянутий вигляд. Для цієї процедури зручніше використовувати пуховку, ніж кисть. З пушком пудра ляже більш точно і щільно. Також припудріть повіки до брів.
2
Правило будь-якого макіяжу - підкреслюємо або губи, або очі. Яскраві губи йдуть не всім, тому розглянемо другий варіант. Нанесіть насичені тіні на рухому повіку, поверх "денних" тіней, і трохи виходячи за його кордон. Розтушуйте у напрямку до зовнішнього куточка ока. "Денні" тіні зіграють роль бази, надавши відтінку яскравість і стійкість. Нанесіть тонку лінію насичених тіней на 2/3 нижньої повіки, залишивши ненафарбованих внутрішній куточок ока.
3
До вечора в вашому погляді може накопичитися втома. Щоб приховати її, виділіть внутрішній куточок ока і центр рухомого століття світлими перламутровими тінями. Для більшої виразності підведіть очі по внутрішньому краю кольоровим олівцем.
4
Не обов'язково перефарбовувати вії заново. Як правило, за день туш може обсипатися тільки з кінчиків вій - їх і подкрасьте легкими підкручують рухами.
5
Тілесний олівець для губ підкреслить їх форму і запобіжить розтікання блиску. Тілесний колір не буде кидатися в очі, навіть якщо ви не зовсім профі в нанесенні чіткого контуру. Виділіть "галочку" на верхній губі та подовжить контур вправо і вліво від центру. Аналогічно підведіть і нижню губу. Якщо контур вийшов занадто різким, пом'якшите його рухами.
6
Намалюйте губи прозорим блиском. Якщо у вас рожева шкіра, підійде рожевий блиск холодного відтінку. Жовтуватий і смаглявий колір обличчя вимагають карамельного або тілесного блеска.Вечерній макіяж готовий!
Зверніть увагу
Обережно використовуйте чорний колір. Чорні тіні йдуть не всім, а чорний олівець може зробити очі менше. Якщо не впевнені на 100%, що чорний вам піде, краще замініть його темно-сірим.
Корисна порада
Колір насичених тіней може бути різним - підберіть його залежно від кольору очей, цветотипа або одягу. Якщо ви сумніваєтеся, візьміть темно-сірий відтінок з перламутром. Якщо такого кольору немає під рукою, накрасьте очі спочатку чорним, а потім - сріблястим або перламутровим білим. Кольоровий олівець також вибирайте на свій смак. Красиво виглядає насичений зелений, синій, фіолетовий. Теплі кольори можуть надати оці непотрібну червоність, а ось білий або сріблястий, хоч і не так помітні, "відкривають" очей і роблять його більше.