Як розпорядитися старими книгами.

Старі книги, скупчилися у багатьох сімей ще з радянських часів, мертвим вантажем осідають в книжкових шафах, на балконах, у гаражах, на дачах, а іноді - навіть в підвалах. Природно, зберігання книг в неналежних умовах йде їм далеко не на користь. Розсипаються корінці, кришаться і жовтіють сторінки ... Тому рано чи пізно такі книги здають на макулатуру, отримуючи в результаті копійки. Зупиніться! Старі книги, серед яких можуть бути прекрасні і рідкісні екземпляри, такого не заслуговують. Ними можна розпорядитися набагато мудріше.
Інструкція
1
Книги можна читати. Парадокс, але це так! Відсортуйте свої старі книги, ви можете здивуватися, як багато серед них корисної та цікавої літератури, а може бути, ви навіть виявите антикваріат.
2
З потрібними книгами ми визначилися - їх місце на полиці. Але що робити з рештою? Не в макулатуру ж! Перше, що спадає на думку - продати їх. Але не варто бігти на барахолку. Книги можна продати більш цивілізованим методом. В інтернеті ви знайдете масу онлайнових магазинів, які торгують уживаними книгами. Якщо кількість непотрібних книг зашкалює за сотню, має сенс додати їх на віртуальну вітрину і продати. Ціни на книги варіюється. Якщо книга в хорошому стані, то її можна продати навіть за ціною «магазинної».
3
Якщо вам здається, що через інтернет продавати довго, клопітно і невигідно, ви можете пошукати в вашому місті магазин під чарівною назвою «Букініст». Це той самий підвальчик (або розкішний магазин, все залежить від бюджету, але частіше підвальчик), в якому торгують уживаними книгами. От тільки ціна прийому вашої бібліотека не буде дуже висока - в межах 10-20 рублів за екземпляр.
4
Ви можете дати оголошення в газету. Можливо, знайдуться колекціонери, які шукають саме таку книгу. Або яка-небудь незаможна родина із задоволення купить у вас Грибоєдова за 50 рублів - читати все одно доведеться за шкільною програмою, а в магазині - дорого.
5
Напевно, у вас в місті є літературне кафе або клуб любителів читання. Мається шанс продати їм кілька книг або обміняти на інші, більш цікаві для вас.
6
Як не дивно, книги можна здати в бібліотеку. Знову-таки, на взаємовигідних умовах: ви можете отримати від них які-небудь книги або журнали натомість, або якісь послуги, наприклад, безкоштовний доступ в інтернет на певну кількість годин.
Корисна порада
Якщо ж вам книги не потрібні взагалі, а продавати їх чи змінюватися у вас нет не часу, ні можливості, не викидайте бібліотеку на смітник і не здавайте під ніж. Краще віднесіть в найближчий дитячий будинок - або попросіть їх співробітників до вас під'їхати. Діти будуть вас вдячні!