Як вибрати ноутбук. Як підключити ноутбук до блютузу.

Як спеціалізовані комп'ютерні салони, так і відділи гіпермаркетів побутової техніки можуть кого завгодно занурити в розгубленість великою кількістю і різноманітністю моделей ноутбуків. Справді, кожен відомий бренд випускає цілу лінійку моделей, а брендів налічується теж немало.

Спробуємо розібратися, як же вибрати ноутбук. Щоб успішно впоратися з цим завданням, необхідно перш визначитися з відповіддю на просте питання: які завдання вирішуватимуться за допомогою ноутбука?

  1. Якщо це перегляд інтернет-сайтів, читання книг, перегляд фотографій та фільмів з помірним якістю картинки, то такий набір функцій називається базовим, а для їх здійснення підійде бюджетний нетбук або планшетний комп'ютер. Плюси нетбука: невеликі розміри і вага (зручно скрізь носити з собою). Мінуси випливають з плюсів: маленький екран не дозволить підлягає комфортно працювати з пристроєм, а невелика клавіатура незручна для введення текстів. Втім, як правило власникам таких пристроїв і не потрібно вводити текст сотнями тисяч знаків. Що стосується планшетних комп'ютерів, то вводити текст з їх допомогою ще складніше, адже вони взагалі позбавлені клавіатури. Зате сенсорний екран зручний для серфінгу та перегляду відео.
  2. Якщо мобільний комп'ютер необхідний для роботи з графікою або сучасних відеоігор, то ключовим параметром стає потужність. Такий ноутбук не буде маленьким і легким, за розмірами він наближається до настільного комп'ютера. Дисплей 15, а то і 17 дюймів, великий обсяг пам'яті, потужний сучасний процесор, висока ціна.
  3. Якщо необхідно вибрати ноутбук для перегляду фільмів у відмінній якості і прослуховування музики, то придивіться до мультимедійних моделями. Надмірна потужність процесора не потрібно, що позитивно позначається на ціні.
  4. Ноутбук для керівника або топ-менеджера компанії, який використовується в поїздках для презентацій та роботи з документами, повинен крім технічних параметрів мати значну іміджеву складову. Тонкі і легкі іміджеві ноутбуки можуть мати широкий спектр характеристик, втім, в будь-якому випадку з перерахованими задачами технічного плану вони впораються.
  5. Ноутбук для роботи з офісними додатками - це середні розміри, зручні для роботи, середня потужність і невисока ціна, що відрізняють бізнес-ноутбуки, а також тонкі і легкі моделі.