Як вибрати здорового хвилястого папугу для покупки ?

Вирішили завести хвилястого одного? Як не помилитися з вибором і купити здорову птицю?
Інструкція
1
Придивіться до поведінки папуг у клітці. Здорова птиця активна, вона не сидить забившись у кутку і не спить, скуйовдивши пір'я. Насторожитеся, якщо птах постійно свербить.
2
Коли визначитеся з вибором, зверніть увагу на оперення птиці. Пір'я повинні бути чистими, щільно прилеглими до тіла, без залисин.
3
Подивіться на дзьоб папужки. Він повинен бути чистим, гладким, без наростів, правильної форми. Надклювье у самців блакитного кольору, у самок рожеве або коричнювате. Ніздрі однакового розміру.
4
Очі хвилястого папугу видають його вік. У молодої птиці вони чорного кольору без ореолу. У птахів постарше з'являється світле кільце по краях очей.
5
Лапки повинні бути чистими, симетричними. На кожному пальці має бути здоровий кіготь, що не заважає птахові сидіти на жердині. Будь нарости, лущення на лапках повинні насторожити.
6
Дихання птиці повинно бути безшумним. Свист і хрипи можуть бути симптомом простудного захворювання.
7
Перш ніж прийняти остаточне рішення, поспостерігайте за папугою. Активність, товариськість і наявність апетиту - хороші знаки.
Зверніть увагу
Не упускайте з виду умови утримання папуг в зоомагазині. Брудна клітина, набита птахами, не віщує нічого доброго.
Корисна порада
Ветеринари радять при покупці хвилястого папугу відмовитися від: круглої клітки, корми з різними різнобарвними добавками, різних крекерів, які люблять рекламувати продавци.Вам дійсно знадобляться: простора клітка, 2 годівниці, поїлка, пісок, мінеральний камінь для сточування дзьоба , дерев'яні жердочки.