Як зробити гамачок для пацюки.

Щури люблять спати в невеликих гамачка, поміщених в клітці. Так як щури гризуть усе, що попадеться, і можуть швидко зіпсувати новий предмета ужиток, доцільно навчитися робити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - старі штани;
  • - ножиці або ніж;
  • - голка з ниткою;
  • - дріт або шматки ізольованого проводу;
  • - канцелярські скріпки.
Інструкція
1
Візьміть брюки - найкраще підійдуть старі джинси - і відріжте від штанини шматок сантиметрів 20-25.
2
Візьміть голку з ниткою і зашейте один з кінців отриманою з обрізаної штанини матер'яної труби. Стежки краще робити середні - дрібні робити немає сенсу, бо все одно прогризуть, а з великими стібками гамачок швидко прийде в непридатність.
3
Виверніть отриману заготовку навиворіт (цього можна не робити, але так естетичніше). Вставте в кути заготовки скріпки. Гамачок практично готовий.
4
Покладіть гамачок в клітку. Просмикніть шматки дроту (або ізольованого проводу) в скріпки, після чого закріпіть їх на прутах клітки. Бажано вішати гамачок не вище 7 сантиметрів від основи клітини.
Зверніть увагу
Пацюкові потрібно кілька днів, щоб звикнути до гамачка. Не дивуйтеся, якщо спочатку вона не звертатиме на нього уваги.
Корисна порада
Закріплювати гамачок зручніше, якщо обмотувати не один, а два або три прути клітки. По-перше, так міцніше, а по-друге - зручніше регулювати висоту гамачка. Намагайтеся використовувати ізольовані шнури, а не дріт - так менше шансів, що пацюки зашкодять зуби.