Як відкрити візу в германію.

Німеччина - вельми приваблива країна для російських туристів. Бажаючі спробувати чудове німецьке пиво можуть поїхати туди на Октоберфест, любителі культури будуть у захваті від великої кількості музеїв і пам'ятників архітектури. Крім того, всім сподобаються мальовничі баварські Альпи. Для того щоб отримати візу в Німеччину, потрібно звернутися в німецьке посольство. Його сайт містить всю необхідну інформацію про видачу віз.
Інструкція
1
Посольство Німеччини не співпрацює з візовими агентствами, тому для отримання візи необхідно звертатися безпосередньо до посольства. Для того, щоб подати заяву на візу , необхідно записатися по телефону або підійти в посольство. Важливо пам'ятати, що дзвінки в німецьке посольство платні. Краще записатися за 2-3 місяці, оскільки охочих отримати німецьку візу багато.
2
Існує два типи німецький віз: шенгенська і національна. Якщо ви не збираєтеся перебувати в Німеччині понад 90 днів протягом півроку і якщо метою поїздки є туризм, лікування, бізнес або відвідування знайомих, то вам необхідна шенгенська віза. В інших випадках (при необхідності перебування в Німеччині понад 90 днів протягом півроку - наприклад, для навчання або роботи) буде потрібно національна віза. Для кожної з цих віз існує окрема анкета (її можна завантажити на сайті посольства, зазначеному нижче). Крім того, заяви на видачу шенгенських і національних віз подаються в різні вікна.
3
Візовий збір розраховується в євро, але стягується в рублях. Збір за шенгенську візу складає 35 євро, а за національну - 60 євро для повнолітніх громадян і 30 для неповнолітніх. Дітям до 6 років візи видають безкоштовно.
4
Заяви подаються в візовий підвідділ, розташований в Москві за адресою: Ленінський проспект, д. 95 "А". На який би час вас ні записали, краще приходити раніше, оскільки в посольство майже завжди є досить значна черга. Документи, які необхідно додати до заяви, розрізняються залежно від типу візи та мети поїздки. Про те, які документи потрібні саме вам, можна дізнатися, пройшовши за цим посиланням: http://www.moskau.diplo.de/Vertretung/moskau/ru/01/Visumbestimmungen/Vis ....
5
Заяви на видачу візи розглядаються протягом трьох робочих днів після подачі всіх необхідних документів. При отриманні паспорта з візою необхідно пред'явити контрольну роздруківку з кольоровим талоном. Можна також замовити доставку паспорта, оскільки посольство Німеччини співпрацює з фірмою DHL.