Як зв'язати кольє гачком.

Ажурна кольє, пов'язане гачком, доповнить образ в романтичному стилі. Одягнувши його, ви завжди будете в центрі уваги, тим більше, що ексклюзивні прикраси ручної роботи - одна з модних тенденцій сезону.
Вам знадобиться
  • - 10 г бавовняної пряжі; - Гачок № 1-1,5; - Перламутрові намистинки; - Застібка для кольє.
Інструкція
1
Зв'яжіть квіточки. Для цього наберіть ланцюжок з шести повітряних петель. Замкніть їх в кільце. Вплутаємося в нього 6 арок з 3 повітряних петель. У кожну арочку пров'яжіть 1 стовпчик без накиду, 3 повітряні петельки, 2 стовпчики з накидом, 3 повітряні петлі і 1 стовпчик без накиду.
2
Другий ярус квітки в'яжіть з окремих пелюсток. Для цього в кожну арочку попереднього ряду зв'яжіть 1 стовпчик без накиду, 1 напівстовпчик, 3 стовпчики з накидом, 1 напівстовпчик, 1 стовпчик без накиду. аналогічним чином зв'яжіть 6 пелюсток.
3
Далі вийміть пелюстки першого ярусу з-під провязани лепесточков таким чином, щоб другий ярус опинився під першим. Кожен з пелюсток обв'яжіть 3 арками з 5 повітряних петель. Зв'яжіть необхідну кількість квіточок для вашого кольє. Серединку кожного з них прикрасьте перламутровою бусинкою або перлинкою.
4
Зв'яжіть шнурок. Наберіть ланцюжок з 6 повітряних петель, потім пров'яжіть 2 стовпчики з накидом в першу повітряну петлю, потім в'яжіть ще 3 повітряних петлі і 2 стовпчики в ту ж петельку. Потім зв'яжіть 6 повітряних петель і поверніть роботу.
5
Пров'яжіть 2 стовпчики з накидом в першу повітряну петлю, 3 повітряних петлі, 2 стовпчики з накидом в ту ж петельку. Потім пров'яжіть ще 6 повітряних петлі і продовжуйте в'язати як описано вище до необхідної величини шнурка. Пришийте до готового шнурку квіточки. На краю прикріпіть застібки. Можна використовувати застібки від старого зламаного кольє або бус або ж купити нові в магазині для рукоділля.
6
Готове кольє розкладіть на рівній поверхні на махровому рушнику і отпарьте прикраса за допомогою праски.
Корисна порада
Для в'язання кольє вибирайте тонкі бавовняні нитки довжиною 280-300 м в мотку 50 г.