Як зв'язати брошку гачком.

Аксесуари, зроблені своїми руками - доступний спосіб прикрасити одяг, не витративши на це багато коштів. Крім того, навряд чи знайдеться другий такий прикраса, тому ви можете бути впевненою, що ви є володаркою ексклюзивної дизайнерської штучки.
Вам знадобиться
  • - 20 г бавовняної або бамбуковою пряжі; - Гачок №2,5; - Основа для брошки; - Одна крупна намистина; - Голка; - Нитки в тон пряжі.
Інструкція
1
Зв'яжіть ланцюжок з 36 повітряних петель. Далі в'яжіть в прямому і зворотному напрямку. Для першого ряду пров'яжіть 3 повітряні петлі підйому. В четверту петлю - 1 стобік з накидом і 1 повітряну петельку. В наступну петлю - * 1 стовпчик з накидом, ще одну повітряну петлю і 1 стовпчик з накидом і 1 повітряну петлю *. У підсумку, у вас повинна вийти буква V. Далі повторюйте до кінця ряду від * до *.
2
У другому ряду в'яжіть 3 повітряні петлі підйому, потім 1 стовпчик з накидом, 3 повітряні петлі, 2 стовпчики з накидом в арку букви V попереднього ряду. Потім в'яжіть * 2 стовпчики з накидом, 3 повітряні петлі і ще 2 стовпчики з накидом в наступну арку букви V *. Далі повторюйте до кінця ряду від * до *.
3
В'язання поверніть в третьому ряду в'яжіть 3 повітряні петлі підйому, 9 стовпчиків з накидом в арку подвійний букви V. Потім в наступну арку 10 стовпчиків з накидом. Далі в'яжіть по 10 стовпчиків в кожну арку до кінця ряду. В'язання закінчите. Нитку обірвіть.
4
Отриману смужку скрутіть. Надайте конструкції форму квіточки. Закріпіть ниткою і голкою. в центр пришийте намистинку. з виворітного боку прикріпіть основу для брошки.
Зверніть увагу
Ваша брошка буде виблискувати і переливатися, якщо додати до основної пряжі металізовану нитка.
Корисна порада
Замість намистини можна використовувати і красиву гудзик на ніжці.