Як зробити ранкове пробудження приємним.

Ранкове пробудження - процедура не з приємних. Особливо, якщо ви завели з вечора гримить будильник, а з ранку він своїм рокотом розбудив не тільки вас, але і всіх, хто знаходиться в квартирі, включаючи акваріумних рибок. Але ж можна організувати грамотне пробудження, яке допоможе організму не тільки швидко прийти в норму, але і дасть вам заряд бадьорості на весь день.
Інструкція
1
Ефективне пробудження потрібно починати з вечора. Так-так, саме так. Приготуйте собі всі речі на ранок, зберіть сумку, чемодан, пакети, з якими підете на роботу або підете в поїздку. Поставте біля ліжка улюблені м'які тапочки, щоб вони з самого ранку зігріли ваші ноги теплими обіймами.
2
Заведіть будильник саме на той час, в яке плануєте вставати. Не потрібно ставити грандіозний тили-бом в дух радянських будильників. Цей дзвін, звичайно, вас розбудить, але ви отримаєте впорскування в організм стресових гормонів, що б'ється, як дзвін, серце, і невдоволення оточуючих, а це нікому не треба. Якщо ви користуєтеся стільниковим телефоном для пробудження, можна поставити поступове нарощування звуку або взагалі вібросигнал. Якщо телефон біля ліжка тримати не хочеться, можете скористатися сучасними будильниками, багато з яких дивно багатофункціональні.
3
Отже, звук, крадучись, увійшов до ваш сон, і ви стали прокидатися. Але відкривати очі зовсім не хочеться. І не треба! Краще зробіть ранкову гімнастику. Зовсім не потрібно для цього вставати і тягати гантелі з рушником на плечах. Потягніться - згадайте забуте почуття з дитинства. Потім - підняття рук і ніг. Раз-два! Поверніть голову вправо-вліво. Кілька разів глибоко вдихніть. Головне зроблено - кров забігала по судинах, тіло почало прокидатися. Залишилося розбудити мозок.
4
Сядьте на ліжку і зробіть кілька рухів головою назад-вперед, вправо-вліво, вкруговую. Кров прилила до мозку, очі відкрилися.
5
Почистивши зуби, вмийтеся прохолодною водою, прийміть душ - тільки не гарячий і не контрастний. Ретельно витріть рушником, до червоності. Це ще більше простимулює ток крові по тілу і, як наслідок, пробудження.
6
Випийте склянку води. А ще краще - вітамінного соку. Чи лимонаду, на худий кінець. Так ви заповните запаси води, який «згоріли» у вашому організмі за ніч. До того ж вода розріджує кров, що застоялася і змушує ваш організм працювати. А вітаміни - вони корисні завжди, не тільки вранці.
7
Ось тепер, коли ви остаточно прокинулися, можна зробити «класичну зарядку» з гантелями і віджиманнями. Якщо, звичайно, вам цього хочеться. Можна просто пробігтися злегка до роботи - наприклад, в гонитві за виїжджаючим автобусом.
Корисна порада
А ще з самого ранку можна попити міцний чорний чай без молока і з цукром, але не кава, і з'їсти трохи шоколаду. Це ще більше допоможе організувати прилив крові до вашого мозку.