Як зберегти хліб свіжим надовго.

Хліб - це продукт, який повинен завжди бути на столі в кожному будинку. Є кілька простих способів зберегти хліб свіжим і смачним на довгий час.
Інструкція
1
Зберігати хліб і булочні вироби недовгий час можна в поліетиленових пакетах або в спеціальних дерев'яних і пластмасових хлібницях. Ще краще, якщо в пакеті зробити кілька отворів - так можна попередити утворення цвілі.
2
Якщо хлібобулочні вироби ще теплі, пакет і хлібницю потримайте відкритими, а після остигання хліба щільно закрийте. Кладіть хліб краще на нижню скоринку, так він буде менше деформований і не так швидко зачерствіє.
3
Раз на тиждень із хлібниці видаляйте хлібні шматочки, скибочки, крихти. Протирайте її слабким 2% розчином оцту або питної соди, а потім добре просушіть.
4
Житній та пшеничний хліб зберігайте окремо, так як білий хліб легко сприймає спецефічні запах чорного і смакові якості швидко втрачаються.
5
Помістіть в хлібницю розрізане яблуко, шматочок очищеної картоплі, шматочок цукру або трохи солі, так хліб буде довше залишатися свіжим. Хлібницю краще поставте в сухе освітлене місце. Не розташовуйте виріб в холодильник, так як хліб поглинає вологу і швидко пліснявіє. Краще покладіть виріб в морозильну камеру.
6
Для того щоб хліб залишався надовго свіжим, можна використовувати один старовинний спосіб. Наріжте вони не з краю, а від середини булки. Розділивши хліб на 2 частини, відріжте від середини кілька скибочок, а що залишилися частини щільно приєднаєте один до одного. Хліб залишається довго свіжим і не черствіє.
7
Якщо хліб випечений в духовці або хлібопічці, то перед зберіганням його потрібно добре охолодити протягом трьох годин. Такий хліб буде краще різатися і не сомнется під ножем.