Прості правила вдалого подарунка.

Можна з упевненістю сказати, що дарувати подарунки завжди приємно, чого не можна сказати про вибір цих самих подарунків. Прості правила підкажуть, на що слід звернути увагу і допоможуть вам впоратися з таким непростим завданням.
Інструкція
1
Перше правило - винятковість подарунка, під якою маються на увазі всі відомі вам «улюблені» получателя.Ето може бути постер з прем'єри улюбленого фільму. Або книга улюбленого сучасного письменника з підписом автора. Або квитки на концерт улюбленої музичної группи.Однако хоч такі подарунки і вважаються найбільш логічними, не виключено, що з їх реалізацією доведеться повозитися.
2
Подарунок своїми руками буде доречний лише в тому випадку, якщо ви не сумніваєтеся у своїх способностях.Скажем, не варто геройствовать і готувати торт по смутно знайомої вам рецептурою. Результат може виявитися сумнівним, а настрій зіпсованим. Чим поганий вже готовий магазинний торт? Якщо його недостатньо, можете проявити уяву і, припустимо, написати на ньому своє побажання (розтопленим шоколадом або збитими вершками) .Це правило можна віднести до всього саморобному (картини, сувеніри, меблі і т.д.), куди краще буде «вдосконалити» куплений подарунок.
3
Якщо ви не є щасливим володарем виняткових ораторських якостей, до привітання дійсно варто підготуватися заздалегідь і направити сюди всю свою фантазію.Ведь навіть самий звичайний олівець можна вручити як відмінний подарунок, який, до всього іншого, саме «одержувачу» вкрай необходім.Однім словом, фантазуйте!