Як зварити смачне варення: 4 рецепта. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сезон ягід в самому розпалі, а значить, прийшла пора заготовлювати їх на зиму. Найбільш оптимальний і найсмачніший варіант - варення з ягід, яке можна приготувати по простих рецептах.
Вам знадобиться
  • 1) Малина - 1 кг, цукор - 1,5 кг. 2) Яблука - 2 кг, цукор - 1 кг, чорна смородина - 1 склянку, 1 апельсин. 3) Вишня - 3 кг, цукор - 2 кг. 4) Чорна і червона смородина, цукор - все по 1 кг.
Інструкція
1
Малинове вареньеТрадіціонний російський рецепт, для якого потрібні тільки цукор і малина. Цукор і малина в каструлі для варіння пересипаються шарами. Каструля прибирається в холодильник приблизно на 10 годин. Після цього каструля ставиться на вогонь, вміст доводиться до кипіння і вариться на мінімальному вогні 20 хвилин. Готове варення повинно охолонути, після чого його можна розливати по банках.
2
Варення з чорної смородини та яблокЯблокі потрібно почистити, а потім порізати на дольки. Щоб яблука дали сік, їх потрібно засипати цукром, після чого додати смородину і дрібно нарізаний апельсин (шкірку видаляти не потрібно). На повільному вогні варення потрібно довести до кипіння, прибрати піну, зняти з вогню і остудити, повторити процедуру. На третій раз після закипання варення не потрібно знімати з вогню - його потрібно варити при мінімальній температурі 10 хвилин. Готове варення повинно охолонути, після чого його можна розливати по банках.
3
Смородинове вареньеЯгоди потрібно промити, розсипати на столі і добре висушити. Потім ягоди перекладаються в каструлю і варяться на маленькому вогні до закипання. Як тільки варення почне закипати, в нього потрібно всипати цукор і постійно помішувати. Закипати варення не повинно - як тільки з'являться пухирці, що піднімаються з дна, вогонь потрібно вимкнути. Розливати готове ласощі потрібно в сухі стерильні банки.
4
Вишневе вареньеКосточкі з вишні потрібно видалити. Ягоди засипаються цукром - вони повинні дати сік. Каструля з варенням ставиться на вогонь, доводиться до кипіння, з варення знімається піна. Після закипання варити ягоди потрібно всього 5 хвилин на маленькому вогні. Розливати варення потрібно тільки в стерилізовані банки, а зберігати його рекомендується в холодному місці.