Як розташувати речі в маленькому шафі ?

Ви можете максимально збільшити простір у вашій шафі за рахунок включення декількох простих рішень, які допоможуть вам заощадити бюджет і креативно розташувати речі в шафі.
Якщо у вас невелика шафа, це зовсім не означає, що потрібно купити новий, щоб вмістити весь гардероб. Потрібно просто організувати простір шафи належним чином. способи, які дані нижче, можуть бути використані для будь-якої шафи.

Спосіб 1Якщо ви хочете звільнити місце у вашій шафі, то двері шафи є відмінним способом для досягнення цієї мети. Розглянемо можливі варіанти:

- Можна придбати в меблевому магазині сумку-органайзер для зручного зберігання акссесуаров.- Також існують подібні органайзери для взуття, які розташовуються на внутрішній стороні дверей шафи або ж за шкафом.- Інший варіант зберігання взуття - це спеціальні полиці, розділені на секції і дозволяють звільнити додаткове місце для гардероба. Такі полиці можна легко зробити своїми руками.

Спосіб 2Можно придбати підвісні полиці і прикріпити їх в кімнаті або над шафою.

Спосіб 3Іспользованіе спеціальних магнітів і присосок для зберігання шарфів, ременів, прикрас є дуже цікавим варіантом організації гардероба.

Спосіб 4Распределіте одяг на групи і розташуйте кожен тип на окремій вішалці, полиці.

Спосіб 5Храніте позасезонним одяг в оригінальних коробках.

Спосіб 6Іспользуйте гачки для зберігання краваток, шарфів, головних уборів і деяких інших типів одягу.