50 способів жити краще.

Вам не подобається ваше життя? Змініть її! Змініть своє життя на краще. Не знаєте, як це зробити? Перед вами список з 50 порад, за допомогою яких ви можете зробити ваше життя насиченою і різноманітною.
Інструкція
1
Прийняти ошібкі.Все люди роблять помилки. Прийміть те, що ви зробили неправильно, і спробуйте зробити краще наступного разу. Не потрібно карати себе, адже, справді, усвідомити свої помилки - це єдиний спосіб змусити їх зникнути.
2
Прийняти помилки друзів, родичів і знакомих.Может бути, ви колись у житті постраждали через близьку людину. Буває. Потрібно просто прийняти цю ситуацію і впоратися з нею. Ще раз повторюю - люди роблять помилки.
3
Створити нову прівичку.Ми робимо багато речей на автопілоті, тому так складно впустити щось нове у своє життя, виробити нову звичку. Пропоную, розпочати зі створення звички в течії 15 днів, потім вона просто увійде у ваше життя.
4
Побудувати самодісціпліну.Не чекайте, поки інші люди не встановлять вашу дисципліну. Почніть раніше, створіть свою власну дисципліну. Хоча це звучить трохи жорстко, але самодисципліна є посередником багатьох речей у житті.
5
Шукати нових друзей.Протяніте руку. Не бійтеся. Встановіть нові контакти. Найгірше, що може трапитися з вами - це відхилення дружби. Але якщо цього постійно остерігатися, то вам не видать справжньою відданою дружби.
6
Отримати нову работу.Качество зони вашого комфорту буде завжди становити більшу цінність, тому якщо ви не задоволені вашою роботою, то потрібно просто знайти кращий варіант.
7
Нова діету.Еслі вам не байдуже, що ви їсте, то спроба почати нову дієту дозволить підвищити ваше здоров'я і енергію. Не обов'язково ви повинні вживати сиру або вегетаріанську їжу, просто складіть той комплекс харчування, який ви могли б дотримуватися протягом тривалого терміну.
8
Вести дневнік.Запісивайте ваші почуття, ідеї, мети. Ведення щоденника, безумовно, одна з найбільш корисних речей, щоб змінити своє життя на краще. Все що вам потрібно - це ручка і папір.
9
Створити ідеальне утро.Всё, що ви говорите собі вранці, виповнюється в перебігу дня. Чому б не скористатися цим? Знайдіть фрази і цитати, які вас надихають і читайте їх вранці вголос, уважно вникаючи в сенс кожного слова.
10
Путешествовать.Поездкі на великі відстані є неймовірно корисними. Адже життя настільки захоплююча і повна невідомість.
11
Навчитися рісковать.Ваша життя може так нудно зникати, якщо ви будете постійно сумніватися і шукати більш прості рішення. Не бійтеся робити щось ризиковане, адже якщо ви не зробите головний крок, то ваше життя врядли зміниться.
12
Почати власний бізнес.Бить власним босом, розпоряджатися своїм часом. Бізнес - це великий ризик, але ви не повинні постійно працювати на когось.
13
Змінити робоче место.Очістіте ваш стіл, повторно розставте меблі, додайте фарб. Зробити місце, де ви працюєте по вашому смаку, дійсно, приємно. Це настільки приємно, що робота стане сприйматися краще. Це буде те, що ви любите робити!
14
Вивчити нову язик.Еслі ви збираєте зробити номер 10, то цей пункт вам потрібно виконати обов'язково. Вивчення нової мови, як свідчить досвід багатьох людей, є захоплюючим процесом, тому не варто зупинятися лише на національній мові, у вас є всі можливості для вивчення нового.
15
Знайти причини согласіться.В різних сферах суспільства постійно трапляються суперечки і найчастіше учасники суперечки зовсім не зацікавлені чужою думкою, їх головна мета - відстояти свою точку зору. Потрібно зупинити це. Примусьте себе погодитися з правильним рішенням.
16
Забезпечити себя.Ви не можете дати щось вагоме суспільству, якщо ви не можете забезпечити себе. Не можете расспространять енергію життя на інших, якщо її немає в вас. Тому слід ввести таку звичку - починати з себе.
17
Рано вставать.Ето не звичка, це спосіб життя. Будьте в усьому раніше і швидше за інші. Прокинутися рано значить мати всі можливості для відмінного початку дня.
18
Бути внімательним.Ваше увагу, насправді, ваша реальність. Використовуйте його з розумом. Тримайте вашу увагу гостро, як лезо бритви, і отримаєте можливість побачити нове в житті.
19
Вести блог.Ето дасть вам можливість дізнаватися щось цінне і нове, а також приводити нових людей в своє життя. Блоги - це набагато більше, ніж реклама, це новий інструмент розвитку.
20
Написати кнігу.Ви можете думати, що у вас немає до цього таланту, що абсолютно не правильно. Почніть писати книги, будь-які книги: про саморозвиток, детективи, дитячі книги. Більше фантазії, у вас все вийде.
21
Не намагатися бути краще всех.Стремленіе бути досконалим зруйнує ваше життя. Це знищить всі найменші недоліки, які і роблять вас людиною.
22
Проводити час сознательно.Ви будете здивовані тим, як багато навантаження можете виконати в плині дня. Адже більшу частину часу і життя вцілому багато хто звик проводити несвідомо. Якщо у вас є довга історія невдач позаду, то необхідно почати планування кожного дня.
23
Знайти причини, щоб полюбити своє життя. Може, життя не зовсім справедлива з вами, але це фантастика. Ви самі все придумали. Життя - це дар, унікальний дар, так користуйтеся цим! Просто зробіть крок назад, подякуйте Всесвіт за все хороше, що з вами сталося.
24
Спробувати щось новое.Может бути, вас сумно, тому що ваше життя нудна? Спробуйте щось абсолютно нове і несподіване для себе. Дізнайтеся новий вид спорту, прийміть участь в кросі або в велосипедних гонках, подивіться новий жанр фільму. Просто спробуйте.
25
Уникати бойовими действій.Борьба за що-небудь - це великий витік вашої енергії. Усвідомте, що ви живете, працюєте, займаєтеся спортом, щоб пізнати чудеса життя, а не для доказу власної правоти і гідності.
26
Не витрачати час впустую.Время - найважливіший життєвий матеріал, який так часто ми безжально витрачаємо. Займіться чимось, дійсно, стоющім, не витрачайте вашу енергію і сили.
27
Навчитися ігноріровать.Ми так багато думаємо про речі, які не повинні мати місце в нашому житті. Наше життя буквально забита непотрібним матеріалом. Навчиться ігнорувати значить навчитися налаштовуватися на власні цілі.
28
Благодаріть.Как давно ви говорили "спасибі"? З усім серцем? Всім відомо, що вдячність - ключ до успіху, але майже ніхто не робить це кожен день.
29
Викинути агрессію.Не викинути, а утилізувати! Агресія є частиною нашого існування, але постійно зациклюючись на ній, можна упустити багато, тому спробуйте вкласти цю ж енергію в щось, дійсно, стоющее.
30
Відпустити правіла.Не чіпати це! Чи не є це! Не йти на цю можливість! Такі вигуки ви чуєте, коли бажаєте зробити те, що реально хочете. Звільнитеся від них, і ви будете процвітати більше.
31
Очистити дом.Ето цікаво і добре для вас. Зробіть звичкою очищення вашого будинку від непотрібного мотлоху. Як говориться, "що зовні, то й зсередини". Якщо у вашому будинку безлад, ймовірно, і вся ваша життя є катастрофою.
32
Написати особисту міссію.Ви тут не просто так. Неважливо, наскільки нікчемними і малими ви почуваєтеся зараз, у вас повинні бути цілі. Це принесе світло і напрямок у вашому житті.
33
Розчинити негативну думку про себе.Пріміте свої слабкі сторони і почніть роботу над ними. Ніхто не ідеальний.
34
Розвивати навикі.Не припиняйте вчитися. Не зупиняйтеся на одному, це безумно нудно. Вивчайте нове, адже життя різноманітна, і вам завжди представиться шанс використати це.
35
Управляти деньгамі.Не витрачайте гроші даремно. Наступного разу перед походом в магазин складіть список того, що вам реально необхідно купити.
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50